Listopad 2011

rozsvícení stromečku.

29. listopadu 2011 v 13:04 | theladychristin |  RŮZNÉ
ahojky, tak když jsem přišla na náměstí, bylo úplně plné. Moc mě to potěšilo. s mamkou jsem se protlačila až do druhé řady u pódia. Jakmile přišel Marek Ztracený okamžitě jsem s mamkou začala křičet jako nějaká puberťačka ale moc se mi líbí jeho písničky!!!! no celou dobu co zpíval mi ho bylo líto, protože jedinej kdo mu tam fandil byla moje mamka a já. když jsem se podívala na publikum, puberťáci co stáli za náma se nám smáli ale já to neřešila. už jsem si na to za těch pár let zvykla. s mámou vždycky blbneme! Marek byl úžasný a koukal na mě tak jsem si to užívala. lidi si dnes skoro nedokážou užívat jen čumí a smějou se ostatním! no a co je mi 20 můžu si dovolit blbnout! nakonec v 5 hodin přišel předseda a rozsvítil náš stromeček. Byl překrásný a každou hodinu zpívá koledy! má přez 14 000 světýlek! moc se mi to líbilo.

předtančení

27. listopadu 2011 v 13:22 | TheLadyChristyn |  RŮZNÉ
ahojky lidi, tak celý týden jsem se věnovala mixu písniček na maturitní předtančení. všichni furt sice kecali že se jim to nelíbí ať to změním....atd. asi 5X jsem to míxovala a pokaždé jinak ale ted už jsme všichni spokojení a konečně to mám hotové. teď už jen vymyslet choreografii a naučit to všechny holky a kluky od nás ze třídy! jinak dneska jdu na rozsvícení vánočního stromečku. bude tu vystupovat Marek Ztracený.. moc se těším napíšu jak to probíhalo tak zatim ahojky mějte krásný den!

přepadovka

18. listopadu 2011 v 10:00 | theLadyChristyn |  RŮZNÉ
A je tu nový den, před týdnem moje kamarádka porodila chlapečka je moc roztomilej. Jmenuje se Tomášek, jméno které si lechce zapamatuji protože ho má káždý druhý. :-D ale to nevadí. Viděla jsem ho mezi prvníma. pochovala jsem si ho, neuvěřitelně droboučkej je. byl to krásný zážitek. Jinak k dnešku, dostali jsme předovku....psali jsme z informatiky ale kupodivu jsem měla jen jednu chybu, ale učitel řekl že to známkovat nebude že to bylo jen pro něj jestli se učíme. Naštvala jsem se pořádně, ale to už je jedno.

Den D jako Debil

15. listopadu 2011 v 13:00 | theLadyChristyn |  RŮZNÉ
Může mít někdo větší smůlu nežli já? možná, ale dost pochybuji.....
Tenhle školní rok máme nového učitele na tělesnou výchovu, a první co se mě stane je že hrajeme basketbal a mě samozřejmě se strefí míč do obličeje, bolelo to! všichni se mi smály. po té na hodině češtiny i chci otevřít pití a jelikož sedím v první lavici před učitelem... no co se mi nestalo. Pití začalo stříkat a polilo mě i učitelský stůl. měla jsem štěstí že v tu chvíli učitel stál u tabule. po skončení školy, jdu do své skřínky a zjistím že jsem ztratila klíč. pecka co budu dělat? no školník mi zámek rozsekl a já zjistila že klíče jsem měla zamčené ve skříce. tak jsem jela domů v tramvaji. a jako na potvoru jsem vystoupila z tramvaje, stála jsem na přechodu a kolem jelo auto a celou mě pocákalo. no konec. před barákem jsem se natáhla v mích světlích mokrých kalhotech přímo do bláta. když jsem přišla domů.......už jsem raději nevytáhla paty z domu.. do byl to pernej den...