21. díl

28. prosince 2011 v 13:46 | theLadyChristyn
21. díl
Týden před svatbou (mamky perspektiva).
Marribell se šla koupat, rychle jsem vběhla do jejího pokoje a z jejího mobilu si opsala pár čísel. Šla jsem ven na zahradu a začala je obvolávat. "dobrý den, je tam Karin?"-"u telefonu, kdo volá?"-"tady matka Marribell……." Celé jsem jí to převyprávěla a pozvala na svatbu ať přijede den před svatbou, a souhlasila.

To samé jsem zavolala nějaké Lauře. Pak tu byl Nick al tomu jsem nevolala. Ale našla jsem Daniele. "halo?"-"dobrý den, tady matka Marribell, víte ona miluje Nicka ale její otec od jejího narození slíbil že si vezme jednoho kluka až jí padne dvacet let. Ona si ho vzít nechce, ale myslím, že mám nápad jak svatbu překazit."-"jo ten příběch znám Nick nevychází z pokoje, a ví to celá rodina. A jaký máte nápad?"-"v každém případě, musíte přijít, celá rodina na svatbu a Nick je tu velmi důležitý, tedy jestli jí taky miluje"-"no jistě že jí miluje, ale pořád ste mi nevysvětlila váš plán"-"jo… no když kněz řekne, kdo je proti ať promluví teď nebo ať navždy mlčí, Nick musí promluvit. Musí říct, že jí miluje."-"no nevím, jestli Nick přijede"-"musíte ho sem dostat. A přijeďte sem přesně za tři dny, za 4 dny je totiž svatba jo a vy musíte jít za družičku"-"moc ráda, vysvětlým to rodině a přijedeme"-"díky nashle"-"nashle".
Marribell:
Dala jsem si sprchu, pak jsem se oblékla a musela jít na manikůru a pedikůru, po té jít koupit boty ke svatebním šatům. Šla jsem do města. Trvalo mi to celý den. Další den jsem si dopřála klidnou a dlouhou relaxovací koupel. Ležela jsem asi dvě hodiny ve vaně s pěnou a odpočívala. Celé noci jsem probrečela a skoro nespala. Musím se vyležet, ať v ten hrozný den nevypadám aspoň jako ropucha. Další den jsem prospala až do 5 odpoledne, spíš podvečer. Sešla jsem do kuchyně, slyšela jsem hodně hlasů, a když jsem tam vešla, nevěřila jsem svým očím. Celá jonasovic rodina. Kromě Nicka. "ahoj Marribell" všichni mě začali objímat a naposled i Daniele. "jak ste se" nedořekla jsem "tvoje mamka volala, že nemáš družičky tak jsem přijela jo a karin s Laurou přijedou až zítra ráno na svatbu"-"cože?"-"mami"-"srdíčko já jsem musela"-"ale slíbilas mi"-"zlato nezlob se"-"já se nezlobím jen… omlouvám se"-"ale ty za to přece nemůžeš"objala mě Deneise. Dali jsme si oběd a připravovali věci na zítra. Šla jsem brzo spát, ale nemohla jsem usnout. Šla jsem do obýváku a pustila jsem si telku. Po chvilce přišel Joe. "ahoj, co ty tu?"-"nějak nemůžu spát a ty?"-"no spal jsem v letadle a nejsem nějak unavený"-"jo ták"-"jsi nervózní?"-"ne, jen zraněná. Nechápu, jak mi to mohl táta udělat"-"no ono se to nějak zpraví!"-"díky Joe ale to se nezpraví, Nicka jsem ztratila, beru si kluka, kterýho pomalu neznám jen vím, že on miluje jinou dívku a já? No jsem zamilovaná do někoho, koho nikdy nebudu moct mít"-"no nějak se to podá, jdu na zahradu, chci jít na vzduch a ty bys měla jít spát!"-"jo to bych měla, už jdu"-"dobrou noc"-"dobrou". Šla jsem nahoru.
Joe:
Šel jsem na zahradu, protože tady je 11 hodin večer, v americe je o 6 hodin míň takže asi 5 hodin zavolám Nickovi když nasedne na letadlo, pořád to stihne, pako jeden. "ahoj Joe, co chceš!"-"Nicku okamžitě se zvedni z tý postele a přijeď"-"nechci, nemůžu vidět jak si bere někoho jinýho, ubližuje mi už jen ta představa"-"Nicku jestli nepřijedeš a nepřerušíš svatbu a neřekneš jí, že jí miluješ, tak jí navždy ztratíš, pořád máš šanci, prober se už"-"asi máš pravdu Joe"-"to si piš že jí mám"-"už jedu". Když jsem přišel do pokoje kde spal kevin Dani a já tak mi Nick opět volal "no?" šeptl jsem. "letadlo mi letí za hodinu snaž se to nějak zdržet."-"jasně, pro tebe cokoliv brácho" a típl jsem to. "Joe, proč nás budíš, nemůžeš sklapnout?"-"kevine, Nick volal přijede"-"cože to jako fakt?"-"jo"-"neděláš si srandu" řekla Daniele. "ne ale letadlo mu letí teprve za hodinu musíme to zdržet"-"fajn ráno mi to bude dlouho trvat v koupelně tobě Joe taky, pak když přijedeme na místo řeknu že jsem zapoměla něco nevim co a pojedeme sem zpět, pak přijedeme a uličkou půjdu s holkama pomalu ale nic víc udělat nemůžeme"-"to snad bude stačit teď koukejte spát, zítra bude náročný den"řekl Kevin"-"kevine ty zaspíš"-"cože?"-"no ráno zaspíš, takže do koupelny jdeš až po Joeovi"-"to není fér"-"nedá se nic dělat"-"jsi pohotová Dani"-"jo já vím Joe. Teď už dobrou"-"dobrou".
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama