22. díl

28. prosince 2011 v 14:06 | theLadyChristyn

22. díl
Ráno bylo děsný, Kevin zaspal. Daniele nestíhala a trvalo jí to. Joe mi tam vlezl a jako naschvál si musel vyžehlit vlasy. Konečně jsem se dostala do koupelny a mohla vykonat ranní hygienu. Pak jsem šla do obýváku, kde mi měla Laura udělat účes. Nějak se jí to nevedlo a musela ho sundat a začít od znova, jako naschvál. Konečně jsme se všichni oblékly ,a jeli jsme. U kostela "lidi zapomněla jsem si vzít ty lodičky, nemůžu jít v keckách a taky tam mám kytku musím se pro to vrátit, hned budeme zpět!" řekla Daniele a jela s Joem.


Daniele:
"Joe všechno je ještě pomalejší než jsme plánovali, jsme dobrý tým."-"jo to jo zavolej Nickovi kde je!"-"halo Nicku, kde jsi-ahoj zachvíli přistáváme-jedeme pro tebe buď před budovou jasný?-jasně madam"-"jedeme na letiště zachvíli je tam". Přijeli jsme a za pět minut vyšel Nick. Vylezla jsem z auta a mávala na něj, nasedli jsme a jelo se. "takže Nicku vysadíme tě kousek před kostelem nikdo tě nesmý vidět. Až všichni zalezou, stoupneš si za dveře a budeš poslouchat, až kněz řekne je někdo proti, vstoupíš a budeš konat."-"díky, lidi"-"pro tebe všechno". Tak jsme ho vyklopili kousek od kostela a přijeli před kostel, z kufru jsem vyndala lodičky a kytku. S Joem jsme vešli dovnitř a usmívali se, protože všechno je jak má být. Došla jsem k holkám a řekla, že půjdeme normálně. Rozezněla se svatební melodie a všichni družičky jsme vyšli a jako poslední Marribell s jejím otcem. Když jsme došli na místo, Marribell mi podala její kytici jak je zvykem a otočila se na Lukyho. Kevin šeptl Joeovi "kde je Nick?"-"neboj je to naplánovaný, sleduj".
Marribell:
Lucky mi odhrnul závoj a začal obřad "sešli jsme se……….jestli je někdo v tomto sále, kdo nesouhlasí, aby tito dva lidé spojili své životy manželstvím, ať ozve se hned nebo ať mlčí navždy" v tom se rozrazili dveře. Otočila jsem se na ně a stál tam Nick a pravil "já nesouhlasím" a přibližoval se ke mně. "Kdo jsi?" řekl můj otec a matka mu odpověděla "hned se to dozvíš, jen mlč" a táta stichnul. Znovu jsem upřela pohled na Nicka "Nicku co tu děláš?"-"nechci, aby sis ho vzala, já tě miluji Marribell, a vím, že ty miluješ mě" otočila jsem se k mému otci "promiň tati ale Lukyho si nemůžu vzít, jestli chceš abych byla šťastná tak mě do toho nenuť, jestli mi chceš zlomit srdce….udělej co musíš" otočila jsem se k panu Šefíldovi "pane Šefílde, jestli chcete pro Lucase to nejlepší, necháte ho ať si vezme tu kterou miluje" šla jsem ke Kate, která seděla v první řadě na konci. Vzala jsem jí za ruku a odnesla jí k Luckymu. Předala jsem jí prstýnek, co mi Lucky dal. Přišla jsem k Nickovi. "Nicholasi Jerry Jonasi……….. já tě miluju". Objala jsem ho a on semnou zatočil. Pak mě postavil zpět na zem a klekl si přede mě. "Marrie Isabell Blacková, líbila ses mi hned na první pohled, očarovala jsi mě svým tancem, miluji tě od chvíle, kdy jsem tě poprvé políbil, i když jsem nelíbal tebe, ale postavu ve filmu ale od té chvíle toužím po tom, políbit tě. Marrie Isabell Blacková miluji tě a chci tě požádat o ruku, vezměš si mě?" a vytáhl prstýnek. Klekla jsem si před něj abysme si koukali do očí "ano vezmu si tě! Ale teď mě konečně polib, protože po tobě prahnu!". A začali jsme se vášnivě líbat. A celý sál začal tleskat. Pak nás přerušil můj otec. "ehm ehm" odkašlal si. Přestali jsme se líbat a zvedli se ze země. "marribell, je mi to líto. Omlouvám se ti."-"tati to je dobrý, jen mi dovol být s Nickem a zapomenu na to"-"postaráš se mi o ní?"-"to rozhodně"-"tak nač čekat? Má tu být svatba a má být tvoje Marribell tak proč se nevezmete teď a tady?"řekl táta něco chytrýho, podívala jsem se na Nicka a on se usmál a vzal mě do náruče a postavil až před kněze. "moc ti to sluší, jsi tak krásná"-"díky"-"pane knězi, můžete začít znovu?"-"jistě a jak že se to jmenujete?"-"Nicholas Jerry Jonas". Celý obřad proběhl znovu ale tentokrát i s koncem a je ze mě paní Jonasová. Nick mě vzal do náruče a pomalu semnou vyšel ven z kostela. Tam mě postavil a políbil. Čekali jsme až vyjdou všichni. Udělali jsme rodinnou fotku a to moje rodina a rodina Jonasů. Pak jen já a Nick. Po té jsme šli do vedlejší budovy, kde se tancovalo a jedlo a lidi nám na jeden stůl dávali dárky. Blo to krásné.
Konec
Mám nápad na pokračování, jmenovalo by se to "rozhodně láska" a bylo by to o líbánkách a s pěkným koncem ale jedině když budete chtít. Doufám že se moje FF líbila.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama