3. díl

28. prosince 2011 v 10:48 | TheLadyChristyn
3.díl
"Marribell? Počkej chci ti pogratulovat"-"cože? A proč?" do jedné ruky mi podal tlustý štos papírů a druhou rukou mi gratuloval "gratuluji k hlavní roli, jsi přesně taková, jakou jsem hledal"-"cože?"-"ááááááááá" začla jsem s mamkou řvát a objala jí, taky jsem objala Boba a ten se jen smál. "ok dobře tak za měsíc 21. Května přijeď a už budeme natáčet,emailem ti pošlu informace co a jak a kam máš přiject jo? Ještě musím najít hlavní roli kluka"-"to ještě není?"-"ne ted bude druhé kolo"-"ok mockrát vám děkuji".

Celá šťastná jsem vběhla do pokoje a po zkoumání papírů, který mi podal Bob jsem zjistila že je to můj text! "jsem tak nadšená"-"to ti věřím, a máš jen měsíc na to se to všechno naučit!"-"jo já vím, je to můj sen!"-"co šprtat se celej měsíc?"-"ne mami ale spojit se s tou rolí, budu hrát někoho s kým se musím vnitřně spojit!"-"ahoj holky tak co?"-"ahoj tati, nedostala jsem to…" musím si z něj vystřelit mám tak skvělou náladu! "no to je mi líto"-"to nezní moc lítostivě!"-"a co ti na to mam říst?"-"třeba mi pogratuluj tati!"-"co a k čemu jako?"-"dostala jsem tu roli" přímo jsem to na něj vykřikla. Jen se usmál a objal mě. "víš srdíčko ted jsem potkal Boba a tu novinku mi sdělil! Takže jsem věděl, že si chceš ze mě vystřelit!"-"hjujj…to nevadí"-"jsem na tebe pyšný"-"díky"-"taky jsem mu řekl naše podmínky a taky zajistil, aby o tebe bylo postaráno"-"jak jinak" usmála jsem se. K večeru jsme odletěli opět domů. V letadle jsem si pročítala scénář, moc se mi líbil. Dokonce jsem, ač nechtěně, nahlas zkoušela svou roli. "srdíčko dnes si ještě můžeš odpočinout, nemusíš se to učit už teď!"-"já vím, já si to chtěla jen zkusit!"-"dobře ale měla bys spát, domu přiletíme pozdě v noci, a ráno jdeš do školy!"-"fajn". Usnula jsem a spala do zbytku cesty. Ani nevím jak, ale ráno jsem se probudila v mé posteli. Asi mě musel táta přinést v náruči, protože si vůbec nepamatuju, že bych vystoupila z letadla nasedla do auta a přijela domu. Bodejť, mám na sobě ještě včerejší oblečení. Šla jsem se sprchnout, vykonat ranní hygienu a převléct do čistého. Přišla jsem do kuchyně, kde mamka připravovala všem svačiny. "ahoj mamčo"-"ahoj tady máš sváču"-"díky, pojedem?"-"jj". Nastoupili jsme do auta a mamka mě odvezla na autobusovou zastávku jako každý den. Tam jsem sedla do autobusu, který mě odveze přímo před školu. Ve škole jsem všem sdělila tu velkou novinku! S učitelkou a ředitelkou, jsem vyřešila vše potřebné co se týká toho, že zbytek tohoto půl roku a první půl dalšího roku, budu v Americe u filmu. Páni. Já se tak těším. Jsem zvědavá, kdo bude ten herec s hlavní rolí. No ve škole chtějí mluvit s hlavním ředitelem té společnosti, která mě vzala ke svému filmu, takže asi s Bobem. Tak jsem do zbytku měsíce chodila do školy, učila se scénář a škrtala dny v kalendáři. Plná nedočkavostí, jsem poslední týden před odletem nakupovala oblečení, abych tam lépe zapadla. Mám vytříbený vkus. Nejčastěji nosím elegantní oblečení, ale taky mám raději jednoduchost, v té je totiž krása. Fajn mám nakoupeno, připraveno, a za pár dní adios!

21.května
Crrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr "achjó" hrůza.. musím vstávat. "tak vstávej, uletí ti letadlo"-"bože já málem usnula znova.. díky mami" ranní hygiena, trochu zkrášlení, výběr oblečení vzít kufry, nacpat do auta, a nakonec směr letiště a rozlučka s rodiči. Včera jsem se loučila s holkama ze školy a s Emily. Budu s ní dál v kontaktu, beru si notebooka. No sedím v letadle a ještě si pročítám scénář. Umím ho už na paměť ale opakování je matka moudrosti. Na letišti trčím dost dlouho. Má pro mě přijet nějaký Marcus. Najednou přiběhne docela mladý chlapík, může mu být tak maximálně 25. Na krku má pověšenou ceduli Marribell Black. Protože mam čtyři kufry, tak dojdu k němu a kufry nechám ležet tam kde jsou! "dobrý den to jsem já Marribell a vy jste Marcus že?"-"ahoj jo to jsem a tykej mi prosím nejsem tak starý!"-"jo díky ….em támhle mam kufry" došli jsme pro kufry každý si vzal dva a já k tomu svojí větší kabelu přez rameno + tašku s notebookem. "páni máš dost věcí"-"no budu tu skoro rok co čekáš?" usmála jsem se. "a to ti stačí jen tohle?"-"no časem si něco koupím a rodiče mi pošlou věci za měsíc!"-"aha". V autě sme si pokecali. Je docela příjemný a milý. "takže máš zařízený apartmán je to překrásný byteček"-"to je fajn.. díky"-"mě neděkuj, ted ale jdeme do atelieru, seznámíš se s maskérama, kameramanama, taky s kostimérkama, a s různými herci a uvidíš se i s Bobem, vysvětlí ti pár věcí"-"dobře, a jakou pozici máš ty?"-"jsem Bobovo syn a občas mu vypomáhám, mám to jako brigádu."-"tak to jo". Dorazili jsme do atelieru a já se se všemi seznámila. Byly moc fajn. "dobrý den Bobe"-"ahoj Marribell, pojd semnou"-"jistě". " takže o bytu už asi víš že jo. No ještě jsme nenašli herce, co by se k tobě hodil a hodil se i do tohohle filmu takže asi natáčení posuneme do doby neurčité, než ho najdeme ale neboj všechno máš zajištěné."-"dobře, to je vše?"-"vlastně ano, ale když někoho potkáš na ulici nebo se ti někdo bude líbit, oslov ho a pomoc nám s hledáním"-"jistě" usmála jsem se a šla za ostatníma. Čekali na mě v jedné místnosti, a když jsem přišla "takže dne jsi přijela a jdeš s námi do klubu… pobavíme se a aspoň se více seznámíme"-"ale já na to nejsem oblečená"-"od čeho jsem tvoje kostymérka?" do ruky mi vrazila pytel s oblečením a já se musela povinně ale moc ráda obléknout, byly to černé legíny, přes to červená šatovka dlouhá pod zadek a přesně na tělo a v pase černý ozdobný široký pásek. Přes sebe jsem hodila koženou bundičku, protože je tma a není tak teplo jako přes den a šli jsme do nějakého klubu, kam chodí bohatí nebo slavní lidé.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama