6. díl

28. prosince 2011 v 10:55 | TheLadyChristyn
6. díl
Ve studiu jsem poznal svou maskérku Lucy a kostymérku Karin. A všechny ostatní. Někde jsem je už viděl ale nevím kde. Byl jsem otočený zády ke všem a mluvil jsem s Bobem. Najednou jsem uslyšel jak se všichni hlasitě baví a někoho zdraví a smějí se něčemu to mě a Boba vyrušilo já se otočil a nově příchozí dámu viděl pouze zezadu. Měla dobrou postavu musím říct. "Bobe kdo to je?"-"to je Marribell, tvá spoluherečka"-"skvělý, seznámíš mě?"-"nějakej nedočkavej!!Hej Marribel"


Marribell:
Ráno jsem přišla do studia a hned se začla vítat se všemi. Začli jsme si povídat a já jim urychleně řekla bezva hystorku o tom co se mi stalo při cestě sem. Protože se všichni vyptávali, co jsem udělala se svým outfitem. "takže jela jsem metrem, kde si vedle mě sedl nějaký kluk. V ruce měl kelímek s kafem. No a jak metro prudce zastavilo, kafe přistálo na mě, takže proto ta špinavá halenka. Když jsem vyšla z metra šlápla jsem do psího bobku… no to mě ohromě naštvalo. A nakonec když jsem šla přes přechod projelo auto i když mělo červenou málem mě zajelo ale vjelo do louže a celou mě pocákalo". Najednou na mě odněkud zavolal Bob a já se otočila a málem se propadla hanbou, byl tam Nick. Bože to je trapas, smrdím od hovna, kafe a blátivé louže. Bezva. "Ahoj Nicku"-"ahoj Marribell, vůbec mě nenapadlo že dostaneme roli v jednom a tom samém filmu."-"no vidíš jak ses mýlil…jo omlouvám se za můj vkusný outfit ale za to nemůžu, polil mě jeden kluk šlápla jsem do bobku a zcákalo mě auto."-"jo em"-"jdu se převlíknout…Karin? Najdeš mi něco?"-"už jsem našla, chytej". Šla jsem se převlíknout. A když jsem dorazila zpět k ostatním. Domluvili jsme přený termín nahrávání. Takže za dva dny. Po té jsme odcházeli domů. Nick mě zastavil "Marribell, popopočkej"-"ano?"-"neukázala bys mi ten trik? zbyly nám dvě flašky"-"jo proč ne". Nejdřív jsme šli ke mně a já vzala ty vína a po té jsme šli do parku, kde jsme si sedli do altánku. "takže chytneš flašku, a tou největší ránou ale uplně přesně kolmo, musíš klíč prostrčit do korku ale musíš dávat pozor aby ti korek nezapadnul dovnitř. Nebo aby se to nerozdrobil. Ok?"-"jo…jdu na to". No první pokus a totálně to pokazil. Zlomil si klíč, netrefil se. Smáli jsme se jak pominutý. "Bob mě zabije"-"a proč?"-"no já u něj teď bydlím"-"a?"-"to byl klíč od jeho domu"-"máš štěstí, ná skus to s mým… je to klíč který už dávno nepoužívám"-"jo, díky." Vzal ho a opět marný pokus, jak jsem říkala, korek zapadl a rozpůlil se. "no dobrou chuť" smáli jsme se. "ná poslední víno, neskaž to" podala jsem mu to s úsměvem. "hezky já ho zabodl a nezlomil klíč" radoval se. "Niku ale pomalu to musíš vytáčet a ne abys zatáhl" řekla jsem ale asi mě neposlouchal protože vyjel mu klíč a korek zůstal uvnitř. Zase jsme se smáli. "ukaš nějak to vyndám". Na konec se mi nepovedlo ho vytáhnout ale rozdrolit a spadlo to do vína takže zase nic. "no asi už toho necháme." Sdělila jsem se smíchem "no asi dnes není správný den"-"asi ne´, no já už musím jít, musím zařídit spoustu věcí"-"jo doprovodím tě a taky půjdu, udělat nový klíč"-"to bys měl" smáli jsme se. Před mým domem "Marribell, dala bys mi číslo?"-"a proč?"-"já nevím, abychom se mohli kdykoliv spojit"-"dobře" nadiktovala jsem mu číslo a odešla jsem domu a pak nakoupit něco k jídlu. Uvařila jsem si večeři a šla koukat na telku, u který jsem usnula.

Nick:
Když jsem zaťukal na Boba, otevřel mi a ptal se proč nemám klíč. Tak jsem mu ukázal obě půlky klíče. "přidělám nový přísahám"-"a jak se ti to povedlo?"-"to je dlouhé vyprávění"-"fajn". Sedli jsme si na gauč a koukali na filmy. Najednou Bob navrhl "mám nápad"-"a jakej?"-"no myslím že jakožto si na sebe musíte nějak zvyknout, nikdy jste spolu netočili atd, tak byste měli bydlet spolu"-"no a souhlasí s tím?"-"to nevím, napadlo mě to až teď"-"a nezavoláš jí to?"-"ne sbal si jedeme". Tak jsem si sbalil a jeli jsme, když jsme na ní zaťukali. "ahoj Marribell" pozdravil Bob. "ahoj" řekl jsem a ona pozdravila nás oba. "ahoj co tu děláte? A proč máš sebou kufry Nicku?"-"takže odedneška Nick bydlí s tebou, to abyste se více zvykli a nestyděli se před sebou, většinou se to tak dělá, tak já jedu čusky"-"ale" nestihla zaprotestovat.
Marribell:
Zrovna jsem si pouštěla starší CD od jonasbrothers. Když někdo zazvonil a zaťukal, vypla jsem to a šla ke dveřím. Když mi byla prostě sdělena ta novinka, chtěla jsem protestovat.Nick bude tady a před ním si nemůžu pouštět jeho písničky. jo každý teď jede to své sólo, joe zpívá, kevin taky nick taky ale každý sám, k tomu Nick hraje v seriálech apod. no bude to těžký ale vzala jsem ho dovnitř.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama