Leden 2012

život?

29. ledna 2012 v 18:18 | theLadyChristin - majitelka blogu |  RŮZNÉ

Život? ... Život je jako dlouhý žebřík, po kterém lezeš .... Když si uvědomíš, co děláš už na začátku, můžeš se vrátit zpět, ale pokud se rozhodneš pokračovat, tak je pak pozdě litovat. Na cestě je spousta nástrah a žebřík ne vždy má všechny příčky. Může se zdát, že jsi u konce, ale zdání klame, šlápneš vedle, a můžeš spadnout. Zlomí ti to srdce, a nejen to, bude to trvat dlouho, než budeš mít sílu jít dál. a najdš někoho, kdo by šel s tebou a komu bys mohla uvěřit, že tě nesrazí zpět dolů.
Tak děcka jak se máte dneska? já jsem si víkend užila docela dobře, dneska spíše odpočívám a čerpám sílu na celý týden. nojo, zítra písemka zase z Ekonomiky, tak doufám že to půjde. přemýšlím hlavně nad minulostí, přítomností a budoucností. co semnou bude? Jinak dneska jsem napsala další dílky "Sláva, Prachy, Holky", tak vám posílám pokračování pěkné počteníčko přeju.

7. díl - sláva, prachy, holky

29. ledna 2012 v 17:11 | theLadyChristin - majitelka blogu
7. díl
Probudila jsem se a jako vždy jsem šla běhat, snad se mi provětrá hlava a uspořádají myšlenky, když mi včera relax ve vaně nepomohl. Jesse, Joe, Jesse, Joe, Jesse, Joe, Jesse, Joe, Jesse, Joe, o bože!!!!!!!!!!!!!!! Proooč! Promítalo se mi hlavou při běhu.

6.díl - sláva, prachy, holky

29. ledna 2012 v 17:10 | theLadyChristin - majitelka blogu
6.díl
"víš, když ti tohle povím…..nikdy a nikomu to nesmíš za žádnou cenu říct"-"dobře"-"tví čestný?"-"mí čestný" usmála jsem se. "fajn, budeš pracovat pro mě!"-"cože?"-"no víš, já mám problém, nemusíš vědět o co jde ale potřebuju abys všude kde tě budu potřebovat chodila semnou a dělala že jsi moje přítelkyně a já ti za to budu platit!"

5. díl - sláva, prachy, holky

27. ledna 2012 v 15:21 | theLadyChristin - majitelka blogu
ahojte tak koukám že se ffka líbí tak tady máte další dílek....už se to trochu rozjíždí tak si to užijte!

5.díl
Přišla jsem do školy a omluvila se, že jdu pozdě, sedla jsem si na své pracoviště sousedící vedle Dani a ta se na mě usmála. Mistrová kolem nás chodila a koukala jak tvoříme.

4. díl - Sláva, Prachy, Holky

27. ledna 2012 v 7:05 | theLadyChristin - majitelka blogu
4.díl
Ráno jsem se probudila jen dlouhém tričko, z boku jsem se otočila na záda a zamrkala rychle očima abych se probrala. Najednou si vedle mě někdo chrochtnul a já se tak polekala, až jsem málem spadla z postele. Ten dotyčný se otočil z břicha na záda, měl jen kalhoty, otočil obličej a já si všimla, že je to Joe.

3. díl - sláva, prachy, holky

27. ledna 2012 v 7:02 | theLadyChristin - majitelka blogu
3.díl
Denies začala servírovat jídlo přičemž jsem vztala ze židle aby nemuselapořád chodit pro jídlo a dávat ho na stul sem a tam a sem a tam tak jsem jí šla teda pomoct a roznášela jsem jídlo které nandávala. "tohle dej Kevinovi staršímu a tohle Nickovi"-"dobře" rozdala jsem a šla pro další "tohle Kevinovi a Danielle"-"ok".

migréna

26. ledna 2012 v 19:46 | theLadyChristyn |  RŮZNÉ

Ahojky tak dneska jsem nebyla ve škole, ráno jsem se probudila a motala se mi hlava, tak jsem nešla do školy. Mám celý den migrénu a chce se mi furt spát, no psali mi holky že zítra píšeme písemku z angličtiny a ekonomiky tak doufám že to zvládnu... držte mi palce!! přidala jsem vám další dílek ff Sláva, Prachy, Holky, tak snad se bude líbit. jinak tady vám posílám fotku mých šatů, (které jsem si sama ušila na svůj maturák,) kterou jsem slíbila ale neměla jsem čas jí sem dát, tak jí dávám teď. není to moc skvělá fotka ale myslím že to stačí. tu sukni jsem si musela držet na hoře protože jsem neměla podpatky a nechtěla jsem si na ní šlápnout.
2. díl - sláva, prachy, holky

26. ledna 2012 v 19:11 | theLadyChristyn
čauky tady je další dílek nové ffky tak doufám že se bude líbít, prvních 5 dílu je spíš seznamovací ale pak se to rozjede a možná pochopíte i ten název teto FFky

2.díl
Ráno jsem opět provedla svůj rituál běhu a místo snídaně popíjela čaj a zakroužkovala prácovní inzeráty které se mi líbili. Hned jsem tam i volala ale řekli mi buťto že hledají lidi s praxí, nebo že jim už přede mnou někdo volal a ze zoufalství ho přijali…mám to ale smůlu. No nic, šla jsem do vany plné vody a pěny, podél vonné svíčky a relaxovala jsem. Už jsem to dlouho potřebovala. Asi po hodině jsem se probudila se zjištěním, že jsem usnula. Na prstech jsem měla varhánky a voda byla skoro studená. Vylezla jsem a vyfoukala si vlasy.

1. díl - Sláva, Prachy, Holky

25. ledna 2012 v 16:47 | theLadyChristyn
1. 1 díl
Ahoj než začnu psát tuto FFku, jen chci dodat, že se omlouvám tě,m kteří ho máte rádi, vskutku i já ho mám ráda ale do této role se mi prostě hodil. Ani nevím proč on ale v mé mysli se objevuje jeho tvář! Je to Jesse Mccartney.

hjůůůůůůůůů

25. ledna 2012 v 16:19 | theLadyChristyn - majitelka blogu |  k blogu

ahojky děcka jak se máte? já jsem se dneska ráno probudila s úsměvem ani nevím proč....pak cesta do školy...no seděla jsem v tramvaji a poslouchala jonas brothers a přistihla jsem se že se zase usmívám a jak začala hrát písnička "dance until tomorow" tak mi to blesklo hlavou ...hádejte...doře řeknu vám to. zdál se mi sen zdál se mi krásný sen... zdál se mi krásný sen o Joeovi a byl to krásný sen já vím asi si myslíte že jsem praštěná ale já za to nemůžu.. opravdu ne! to samo! no a v tom snu no asi vám to neřeknu protože jsem o tom napsala ffku...to víte můj sen je pro mě taková moje inspirace! tak doufám že se vám to bude líbit a konečně taky napíšete nějaký komentíky!!!! jinak mockrát děkuji za návštěvy!! :-) jo a abych nezapoměla ta ff se jmenuje "sláva, prachy, holky" no přidám sem první dílek tak za 5 minutek


songy

24. ledna 2012 v 15:29 | theLadyChristyn - majitelka blogu

Don´t Forget

Me myself and time

Remember Dicember

skyscraper


Billboard

24. ledna 2012 v 15:24 | theLadyChristyn - majitelka blogu

Nick musí být strašně šťastný, protože má všechno po čem touží spousta tenagerů. Je talentovaný mnoha směry....je slavný a dokonce má nyní svůj Biilboard. Podívejte se, celá rodina se sešla na slavnostním odhalení Nickova Billboardu.... moc to všem sluší...moc mu to přeju!me myself and time

20. ledna 2012 v 22:32 | theLadyChristyn - majitelka blogu

remember december

20. ledna 2012 v 22:31 | theLadyChristyn - majitelka blogu

dont forget

20. ledna 2012 v 22:29 | theLadyChristyn - majitelka blogu

skyscraper

20. ledna 2012 v 22:25 | theLadyChristyn - majitelka blogu
Tak tahle se jí opravdu povedla, úplně mě uchvátila. a co vy na ní říkáte?


Demi Lovato

20. ledna 2012 v 22:17 | theLadyChristyn - majitelka blogu

stručný životopis

novinky

songs


stručný životopis

20. ledna 2012 v 22:16 | theLadyChristyn - majitelka blogu
Demi Lovato


· Narodila se 20.8. 1992 v Dallasu
· Její skutečné jméno je Demetria Devonne Lovato
· pianistka, kytaristka a skladatelka, zpěvačka
· je zapojena do filantropických aktivit
záliby:
· tanec,
· hudba,
· rodina
· přátelé,
rodina:
· Má dvě sestry, Dallas Lovato (20let) a Madison Lovato(6let)
· Matka: Dianna Hart de la Garza Lovato
· Otec: Patrick Lovato
filmografie:
2002-2003 - Barney and friends
2006 - útěk z vězení
2007 - as the Bell Ring
2008 - Camp Rock, Just Jordan, Disney channel games
2009 - Program na ochranu princezen, Sonny ve velkém světě
2010 - Camp Rock 2, chirurgové
Alba:
Don´t Forget
Here we go again
unbroken
¨novinky

20. ledna 2012 v 19:54 | theLadyChristyn - majitelka blogu |  RŮZNÉ
Ahojky tak teď jsem přišla z rodinné oslavy. Babička slavila narozeniny a moc jsem si to užila. miluju naše rodinné sešlosti, asi jsem blázen ale miluju to!!!!! domácí babiččiny koláče, ptáčky, jednohubky, vína, a další alko....hodně sme si pokecali a já po dlouhé době se cítím uvolněná a šťastná.
jinak, konečně jsem došila ty moje maturitní šaty.... dala jsem si na nich opravdu záležet a bylo to celkem pracný ale mám to ráda a ty šatičky se mi moc líbí.. vím že samochvála smrdí ale jsem na sebe prostě pyšná. a dneska jsem si je právě vzala na oslavu a všem se taky moc líbili. zítra je s mamkou nafotím a hned sem zveřejním fotky ju!