4. díl

1. ledna 2012 v 15:38 | theLadyChristyn - majitelka blogu
4. díl
U jonasů:
"Kluci pojďte sem" zavolal Nick a kluci ihned přiběhly. "co se děje?"-"myslím, že to co se nám včera stalo, udělala vichřice"-"to nemyslíš vážně" odvětí Joe "vždyť ona není tak chytrá, aby něco takového vymyslela." Dořekl Kevin. "ne.. mýlíte se" najednou zvonek. Nick šel otevřít a uviděl na zemi to CD, zvedl ho, zavřel a "kdo to byl?" ptal se Joe "nevím, ale nechal tu CD" řekl Nick, "asi nějaké fanynky, zhlídnem to?" zeptal se Kevča."-"jo pusť to Keve". Tak jsme koukaly na to dvd s otevřenou pusou.

Když to skončilo Joe řekl "to není vichřice….to je tornádo…to jí nedaruju"-"Nicku měl jsi pravdu"dodal Kevča. Joe vyběhl ven a zakřičel "heeeej Skotová?"vyšla jsem na verandu a poslouchala co řekne "tohle bude krutý boj"a zalezl do domu."kluci, víte co se teď bude dít?"pravil "pomsta?"hádal Kev."správně!"pochvala od Joea"ale co uděláme?"ptá se dál "mě nic nenapadá,(Nick) a tebe Keve?"-" půjdeme pro ní, řekneme že se jí chceme omluvit a proto jí pozveme na oběd, odvezeme jí do parku tam jí přivážeme ke stromu a necháme jí tam!"-"fajn" řekne Joe "kluci to nemůžeme"řekne Nick-"a proč?"-"no co když se jí něco stane?"-"to je fakt"odpoví Kev."tak odjedeme aby si myslela že tam je sama ale my potají přijdeme a budeme jí sledovat, aby se jí něco nestalo"-"a vezmeme si Popcorn!"zasmál se Joe. "tak jdeme" křikl kev. Zaťukali jsme u ní na dveře a ona otevřela. Byla mokrá a okolo sebe jen omotaný bílí ručník, asi se koupala. "co tu chcete" řekla rázně. "no chceme se ti omluvit a vzít tě na piknik." Pravil Joe. "já s váma nikam nejdu". "omlouváme se" řekli trojhlasně! "to snad ne, to jste sehráli fakt skvěle! Si jako myslíte že vám na to skočím?"-"opravdu se chceme omluvit" řekl Nick "fajn hned jsem zpět, jen se obléknu a vyfénuju vlasy."-"to nás nepustíš dál?" koukl kev. "měla bych?"-"n je to zdvořilost když někdo na tebe čeká!"-"fajn pojďte!" otevřela dveře a řekla ať se posadíme do obýváku a počkáme. Přišla po 15 minutách.
Nick:
Když otevřela, byla tak nádherná. Tak krásná. A jen v ručníku. Počkat stop. Nemůže se mi líbit je to vichřice…naše sousedka… náš nepřítel. Ale co když, je úplně jiná než si myslíme? Ne to nemůže. No posadila nás do obýváku, a mi na ní čekaly zhruba15 minut. Když přišla, stále byla krásná a přes to že nebyla namalovaná, byla úchvatná a nádherná. Bože dost. Už si to nesmím připouštět. Ne nelíbí se mi!
Kristý:
Nasedli jsme do auta a Joe mi zavázal oči. Prý mě vezmou na jejich tajné místo a nechtějí, aby ho někdo znal. Brala jsem to, ale pořád jsem je podezírala. Určitě mi to chtějí oplatit. Oni by se nikdy neomluvili. Když jsme zastavili, vylezli jsme z auta a šli asi 5 minut cesty. Stále jsem měla zavázané oči. Po té mě chytili a obě ruce a svázali mi je provazem. Druhým koncem obvázali něco, nevím, co ale když jsem zatáhla, nehlo se to. Asi to byl strom, protože jsem slyšela, jak šustí větve a když jsem šla blíž a sáhla si, cítila jsem kůru. Když jsem zavolala "kluci jste tu?" kevin odpověděl "jo jsme, ale už jsme na odchodu pápá!" slyšela jsem, jak začali utíkat pryč. Já tušila, že to bude podraz, ale moc dobře ho nepromysleli. Oni, o mě vůbec nic nevědí. Když jsem byla malá, chodila jsem do skautek, takže umím rozvázat ten jednoduchej uzel, co mi udělali, i po slepu. Taky jezdím na koni, chodím na hru na klavír a kytaru, kroužek výtvarnictví a umění, a na střední umělecky založenou školu. Když jsem ani né po půl minutě uzel rozvázala, strhla jsem si z očí šátek a přede mnou asi 5 metrů stáli kluci se zděšeným výrazem. Šla jsem směrem k nim a řekla "skvělý fórek ale zabral by na holku, která nechodila do skautu, a neuměla by rozvázat tak jednoduchej uzel i po slepu! Jo a při divení nemějte moc dlouho otevřenou pusu" došla jsem k Nickovi a zavřela mu pusu a dodala "nebo vám tam přiletí mouchy!" a šla jsem směr domov. Ten les jsem znala, chodila jsem sem běhat se psy, které jsem venčila sousedkám, nebo jsem je hlídala, když jeli na dovolenou. Dobrý způsob jak si přivydělat nějakou tu korunku! Došla jsem domu, a sedla si na gauč. Přemýšlela jsem o dalším fórku. Sedla jsem si k noťasu a projížděla si jejich životopisy detailně, abych o nich něco zjistila! Takže mají purity rings, Nick rád sportuje, ale….ale ale Joe si právě našel přítelkyni…zajímavé. Nick chodil s Miley…no takže nic co můžu použít. No však já na něco přijdu. Zatím jsem si šla udělat něco k obědu, měla jsem hlad.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama