5. díl - osudový náraz

4. ledna 2012 v 16:59 | theLadyChristyn - majitelka blogu
5.díl
Kristý:
Když jsme přišli pozdě večer po práci domů, Amy ke mně hned přiběhla, a olizovala mě, byla ráda, že už jsem konečně doma, a proto mi donesla moje chlupaté bačkory. Tom šel spát a já se šla vysprchnout a taky zalehnout. Ráno no spíše dopoledne…(bylo 11 hodin) "hhhh zaspala jsem, jak je to možný?vždyť jsem si nastavovala budík, a i kdyby nezazvonil Amy si dokáže otevřít a vždy mě budí"

…pospíchám s ranní hygienou, oblečení na sebe prostě hodím a vyběhnu z pokoje po schodech dolů do kuchyně v kuchyni na stole je lístek cituji "ahoj kristyn dnes máš volno Amy je na zahradě, budík jsem ti vypl, odpočiň si a v lednici máš snídani..pá Tom. Ps: tvoje mamka je s mým taťkou na projížďce na lodi vrátí se prý za pár dní!". Nasnídala jsem se a šla do pokoje, lehla si na postel a přemýšlela, co budu dělat. Vstala jsem, převlékla jsem se do něčeho vkusnějšího vzala svou rozečtenou knížku, penál, dva bloky(jeden na písničky a jeden na módní kolekce), v obýváku ve skříni jsem vyštrachala piknikový koš, do kterého jsem vzala jídlo, pití sladkosti a dospod deku. šla jsem pro Amy na zahradu, ta mě ihned přivítala a vyšli jsme ven. Tak Amy dnes půjdeme k altánku, je tam krásně zelená měkká tráva a můžu tě tam pustit z vodítka..ale jen když mi nebudeš utíkat a budeš hodná dneska nemůžu běhat víš, mám rozbité koleno. Když jsme došly na místo, rozbalila jsem deku vzala knížku Amy si lehla vedle mě a já se ponořila do dramatického příběhu o dívce, co hledá svou spřízněnou duši ale mezi ní a ním, je spousta barikád kterým musí čelit a postavit se nátlakům.
Nick:
Co jsem se vzbudil, myslím jen na ní……chci jí z hlavy pryč, nejspíš má přítele Toma…co jsem si myslel? Že taková holka bude sama?...jsem naivní. Co budu dnes dělat? "Joe?"-" co je?"-"nezajdeš semnou dnes někam? nudím se!"-"jasně jdu se oblíct….takže nákupy a pak jídlo'?"-"třeba ale dělej". Šly jsme s Joem do nákupáku, kde na nás vyběhly fanynky, tak jsme daly pár podpisů a fotek a šly se najíst. Když jsme šli domu kolem parku, viděl jsem kristý s Amy jak sedí na dece, byla krásná a soustředěná. Asi taky ráda čte. Jen jsem se pousmál, a .. "Nicku?"..nic "Niku jsi tu?co se děje?"-"ale nic …"-"nekecej, to poznám"-"jo em.. vidíš támhle tu holku? Sedni si sem na lavičku musím ti něco říct." Všechno jsem Joeovi řekl. "no..a proč nejdeš za ní Nicku?"-" myslím, že má kluka."-"zeptal ses jí?"-"né, vždyť by to bylo trapné.."- "tak pojď za ní!"-"Joe ne!!"-"ale proč? Máš skvělou příležitost se s ní zblížit?!"-"no ….podívej…." usmál jsem se…a oba sme na ní koukaly…byla soustředěná na čtení. Amy ležela vedle ní, ale už jí to asi nebavilo, protože strkala kristý do ruky a do knížky. Kristý po prvním šťouchnutí drobně se zvýšeným hlasem řekla ..Amy nech toho..já čtu… po druhém šťouchnutí.. no tak Amy slyšíš, teď si s tebou hrát nebudu.. a po třetím šťouchnutí …Kristý položila knížku vzala Amynu hlavu do ruky koukala jí do očí a pravila Amy to si neměla dělat, teď se připrav protože přichází hromy a blesky a začala se s Amy prát a hrát si….smála se…ach jak jí ten úsměv sluší…najednou Kristý ležela na zádech a Amy stála nad ní a oblizovala jí.."Amy nee dost hihih Amy, to stačí hihi"Amy přestala a slezla z Kristý.
Já a Joe, jsme se na ní dívaly a smály se. "Nicku měl si pravdu je skvělá.. myslím že by ste se k tobě hodili…"-"díky brácha, ale myslím, že to nepůjde.."-"proč by to nešlo… pojď sem, podívej se na mě.. máš jí rád že? A nelži já to na tobě prostě poznám.."-"jo Joe, líbí se mi."-"tak vidíš, máš příležitost…tak jdi za ní!"-"to nejde Joe"-"fajn jak myslíš, jdu s tebou a dotáhnu tě tam". Přišli jsme kní a já řekl "Ahoj Kristý"-"jé ahoj Nicku"-"ehm ahoj já jsem Joe"-"ahoj, Kristýna. Můžeš mi říkat Kristý… nechcete si přisednout?"-"jo rádi" řekl Joe. "nechcete něco k jídlu nebo pití?" začala z košíku vytahovat brambůrky, cheesburgery, termosku s kafem, limonádu, toasty, zeleninu, jablka a jahody. "teda ty si zbalila jídlo pro celou armádu né?hihi"-"em.. nevěděla jsem, jak dlouho tu budu takže lepší vzít více než méně a pak mýt hlad a kvůli tomu opustit toto krásné místo Joe."-"To je tvůj pes?"-"ano moje fenka Amy. Amy to je Joe podej mu pac.."-"hih je roztomilá"-"jo díky. Nicku děje se něco? Nějak mlčíš?"-"ne nic. Jsem v pohodě."- "většinou když řekne kluk, že je v pohodě, tak na 99% v pohodě není"pousmála jsem se. "jen jsem se zamyslel" byl jsem v rozpacích, ona ale umí pořádně kluka odzbrojit. "můžu se na chvilku proběhnout s Amy?"-"ano Joe klidně běž" Joe na mě mrkl. Když odběhl pryč, zeptal jsem se "co koleno kristý?"-"je to dobrý skoro to nebolí. A co ty? Jak se máš?"-"no teď se mám moc pěkně."zrudnul-"em. Víš, sice se skoro neznáme, ale nechtěl bys večer někam zajít?" byla tak sladká, když se červenala…počkat ona mě pozvala na schůzku? Dnes? O to ne… "no víš, dneska nemůžu, jsem pozvaný i s bratrama na návštěvu k jednomu známému. Omlouvám se!"-"aha … to nevadí…nechceš toast nebo něco? vezmi si ,co chceš"-"jo díky…můžu si vzít jahodu?"-"ano"mírně se na mě usmála, ale byla najednou nějaká zkleslá. Přiběhl Joe" Nicku! Už musíme jít. Jdeme přece s Kevem za Daniell a večer na tu návštěvu."-"jo. Em tak my už musíme, nezlob se a ahoj". Když jsme byly v dostatečné dálce povídám "Joe? Pozvala mě na rande!"-"cože? jako fakt? A těšíš se?"-"Joe já jí odmítl!"-"si cvok? Takovou holku jen tak nenajdeš! Proč si jí odmítl?"-"no, řekla jestli s ní dneska někam nezajdu! A dnes máme napilno…"-"tak si měl říct že dnes nemůžeš ale že máš čas zítra!"-" máš pravdu to jsem mohl…já idiot..vždy všechno zvořu!"-"tak jí napiš"-"nemám její číslo"-"panebože asi budeme mýt vysílačky a já ti budu diktovat, co máš dělat… jinak nevím jak ti pomoct!"zasmál se "díky Joe….ale mě to nepřijde směšný"-"máš pravdu promiň".
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama