Únor 2012

Zrcadlo

29. února 2012 v 17:50 | theLadyChristin - majitelka blogu
Zrcadlo, zrcadlo. kdo je v zemi zdejší, ze všech dívek nejkrásnější. (odpověď zrcadla: uhni, nevidim - ne sranda).

Když se podíváte do zrcadla v jakoukoliv vteřinu, minutu, hodinu, pořád uvidíte sebe a tím, že se do něj budete dívat každých pět minut, tím se váš obličej nespraví. a to hlavní je že krása tkví v oku diváka, nemusíte navenek vypadat božsky, lepší je vnitřní krása, kterou má každá z nás ať už vypadáme jakkoli. Tím vším se snažím říct, že všechny dívky ale i kluci jsou krásní, někdo z venčí někdo vnitřně. nezáleží na tom jak vypadáte, nebuďte na sebe příliš tvrdí, například dneska ve škole mi kamarádka řekla že je ošklivá že chce jít na plastiku, že chce být krásná. je na sebe tvrdá. já osobně si myslím že je překrásná a to nejen z venčí ale i uvnitř. nejdůležitější je abyste si vážili sami sebe. Když se budete cítit krásná dokonce tak i budete vypadat navenek, protože vás to natolik uspokojí že se budete usmívat a úsměv sluší každému.

Zrcadlo, zrcadélko, jistě všichni víte že když ho rozbijete, přinese vám 7 let smůly..... proto přeji všem štěstí v tom, aby žádné nerozbili, protože v téhle době potřebuje většina z nás jen štěstí, smůly jsme měly už dost nemyslíte?

Diplom č. 2.

29. února 2012 v 17:28 | theLadyChristin - majitelka blogu
Ahojky, máme tu Diplomek za 1. anketu na tomto blogu. Srdečně předávám tento diplomek, doufám že se vám líbí:-)Diplom 1.

29. února 2012 v 17:19 | theLadyChristin - majitelka blogu
Ahojky, máme tu vyhlášení 1. soutěže na tomto blogu. správná odpověď byla Demi Lovato. srdečně předávám tento diplomek, doufám že se vám líbí:-)
22. díl - sláva, prachy, holky

28. února 2012 v 16:18 | theLadyChristin - majitelka blogu
22. díl
Kristý:
Ráno jsem se probudila jako první, šla jsem do obýváku a sedla si na gauč, po chvilce ke mně přišla Kelly "dobré ráno slečno. Jakse cítíte?"-"dobré ráno, já ani nevím, mám strach"-"tady máte čaj, udělala jsem vám ho s heřmánkem a s medem"-"děkuji, a Kelly? Já zachvilku půjdu"

domácí

26. února 2012 v 13:55 | theLadyChristin - majitelka blogu
jelikož jsem dlouho nic nepřidala tak vám dám trio!!!!

letní volánová sukně s ozdobným topem.letní plážové šaty jsou s výkrojem na zádechmodrožluté tepláky a žluté tričko s potiskemTak tohle jsem šila v prvním ročníku, jsou to věci které nosím doma a ty modré šatičky jsem nosila když jsem byla u moře, protože jsou zhotoveny z plavkového materiálu. jsou příjemné a jsou jako plavky. žlutou sukýnku nosím v létě když grilujeme nebo chodím na louku se psem. tepláčky nosím na spaní v zimě, je v nich teplo a jsou pohodlné.!

soutěže

26. února 2012 v 13:42 | theLadyChristin - majitelka blogu
ahojky lidi. otevřela jsem novou rubriku a to jsou soutěže. doufám že budete soutěžit a zachvilku přidám první soutěž a za správné odpovědi budu posíla DIPLOMY. skvělý ne? no doufám že se to chytne :-) tak krásné soutěžení!

1. soutěž

2. soutěž


1. soutěž

26. února 2012 v 13:40 | theLadyChristin - majitelka blogu
ahojte děcka, tak zde je nová soutěž a ta se týká rubriky "móda". takže otázka zní:

Uhádněte, která celebrita se oběví ve článku o módě v rubrice móda?


a) Selena Gomez
b) Demi Lovato
c) Joe Jonas
d) Nick Jonas
e) Kevin Jonas

odpovědi pište do komentíků a vyhodnocení soutěže se dozvíte 29.2.2012.


21. díl - sláva, prachy, holky

26. února 2012 v 12:07 | theLadyChristin - majitelka blogu
ahojky, vím že minulí díl byl docela drsný ale slibuji že se to lepší a čeká vás už jen krásné čtení, občas malinko přitužíme, jinak by to nebylo ono ale už nic tak drastického... slibuji... čtěte dál a těšte se!!!

21.díl
Během toho všeho dění s Kristý a Jessem ….u Johnyho :
Je pátek dneska musím zařídit ty věci ohledně filmu a jít na oběd s manažerem…..a zítra konečně za Kristý….

ankety

26. února 2012 v 12:01 | theLadyChristin - majitelka blogu

Líbí se ti můj blog?

koho chcete na záhlaví?

nový dess... s kým?


ANKETA

26. února 2012 v 11:57 | theLadyChristin - majitelka blogu
ahojky mám tu pro vás první naketu. do komentíků vložte odpověď!! :-) tak račte do toho!


Líbí se vám můj blog?

a) ano, líbí se mi
b) není špatný
c) něco tomu chybí (napiš co)
d) ne, nelíbí se mi


Děkuji že ste si udělali čas. Lady Christina.

20. díl - sláva, prachy, holky

25. února 2012 v 20:57 | theLadyChristin - majitelka blogu
20.díl
Joe odešel a já čekala na taxi. Měl přijet prý za 15 minut, tak jsem tam čekala. Najednou mě někdo zezadu chytil a zavřel mi pusu. Vláčel mě někam ke křoví.když mě položil na zem konečně jsem ho viděla

Joe Jonas - out of breath

23. února 2012 v 21:44 | theLadyChristin - majitelka blogu
dlouho jsem tu nepřidala nějakou novinku, no popravdě .. neměla jsem moc času hledat a přidávat, ale dneska jsem teda něco našla...no řekněte neni k sežrání???


Joe Jonas #out of breath #Work Out.19. díl - sláva, prachy, holky

23. února 2012 v 21:31 | theLadyChristin - majitelka blogu
tak a máme tu pokračováníí....tenhle dílek je o něco delšííí a je děsně napínavý a zajímavý...tak pěkné počteníčko přeju

19. díl
Asi po deseti minutách koukání na zavřenou složku, jsem se rozhodl "kdyby to byla moje dcera, přijmu to. Byla milá a potřebuje mě ale kdyby to byla dcera někoho známého a potřebovala ode mě jen pomoc tak jí i tak pomůžu…kéž by to byla moje dcera, vždy jsem si přál mýt dceru".

18. díl - Sláva, prachy, holky

23. února 2012 v 10:19 | theLadyChristyn - majitelka blogu
ahojky tenhle dílek bude trochu delší a začíná to být napínavý těšt se i na další dílek protože to bude dost drsnýý díky za komentíky!!!!! moc mě to těšíí!!

18. díl
Čekají mě 4 volné dny : čtvrtek, pátek, sobota a neděle, všechno musím stihnout jinak už bude příliš pozdě. Po zbytek dne jsem přemýšlela jak to všechno udělám. Je čtvrtek ráno, jsem nachystaná a připravená jít na cestu za otcem a odpoledne za Dani. Pořádně jsem zamkla a jela výtahem dolů.

co nás ve škole neučili

22. února 2012 v 20:44 | theLadyChristyn - majitelka blogu

no já si myslím že ve škole nás učí jak počítat, psát, číst, učí nás odborné předměty a to je fajn. jenže když jste v cituaci kd ymáte po škole, vůbec nevíte co máte dělat, svět je najednou tak veliký a vy se ztrácíte. jasně víte že musíte najít nějakou práci ale neučí vás jak v tom chodit. neučí vás jak si poradit s problémy které nastanou. neučí vás spoustu věcí co patří k životu jako takovému. učí nás jen věděcké věci které nejspíš stejně skoro nikdo nepochopí. je toho docela dost. co nám bude v životě chybět ale nikdo nám s tím nepomůže...s tím se musíme vypořádat sami a na to nás taky nikdo nepřipravil.


Novinky JB

22. února 2012 v 20:34 | theLadyChristin - majitelka blogu


rozchod!

22. února 2012 v 20:29 | theLadyChristin - majitelka blogu

ahojky jak už všichni nejspíš víte..... Nick Jonas se rozešel s Deltou Goodrem. je to velice smutná zpráva. mos jim to spolu slušelo. je to smutný rozchod, protože jim to klapalo. problém však byl v tom že každý z nich chtěl jít za svou karierou a tak se z nich stali jen přátelé. co si o tom myslíte vy? taky vás to vzalo? měli jste rádi pár Nelta


17.díl - sláva, prachy, holky

22. února 2012 v 16:31 | theLadyChristin - majitelka blogu
ahojjte tak tady je dlouho slibovaný dílek, těším se na vaše komentíky

17. díl
Ráno jsem se vzbudila a vedle spal Joe. Usmíval se. Byl sladký. Asi se mu zdálo něco pěkného. Šla jsem na hygienu a pak udělat Joemu snídani. Oblékla jsem se, napsala Joeovi vzkazík a šla do školy. když škola konečně skončila šla jsem do své skřínky a vyndal asi učení, za 3 dny mě čeká zkouškové období.

Čautééé

21. února 2012 v 12:39 | theLadyChristin - majitelka blogu |  RŮZNÉ

čaute děcka tak dneska přidám další dílek FFky a taky jsem včera nestihla dát článeček k módě tak to taky napravím.... a stále čekám na vaše názory na nové záhlavko!!!!!tak písejte ať už ho můžu změnit!!!! a díky za komentíky k FFkám moc mě to těší a mam více radosti psát a přidávat další dílky!