Březen 2012

25. díl - sláva, prachy, holky

31. března 2012 v 18:46 | theLadyChristin - majitelka blogu

Ahojky tak tady je sice krátký ale poslední dílek této story. doufám že se vám ffka líbila.


25. díl
Ráno jsme s evšichni probudili a připravili. V soudní síni jsme si sedli na svá místa. Já a můj právník nalevo a Jess s jeho právníkem napravo v první řadě.

nové záhlavko!

31. března 2012 v 18:25 | theLadyChristin - majitelka blogu |  RŮZNÉ

ahojky lidičky, chtěla jsem udělat nový vzhled, v anketě před pár týdny jste hlasovali a chtěli Joa, tak jsem udělala cose dalo ale v tom programu jsem dělala poprvý takže je to hodně znát, to záhlaví se mi moc nepovedlo, slibuji že až budu mít více času tak ho co nejdříve změním, tak se omlouvám že to neni tak pěkný. doufám že se nezlobíte. jinak spala u mě kamarádka a já jí pouštěla filmy s Jonasbrothers, videa a i písničky, uznala že jsou fakt sexy a jejich písničky jsou nádherný takže jsem stvořila novou fanynku, konečně někdo s kym si o nich budu moct povídat nahlas. :-D abych vám udělala radost posílám FF :-)


24. díl - sláva, prachy, holky

30. března 2012 v 13:05 | theLadyChristin - majitelka blogu
24. díl
"ťuk, ťuk, jsi tam'?"-"jo, já jen, pojď dál". Sedl jsem si vedle ní na postel, nějak jsem nevěděl co říct jen "byla to nádherná píseň, opravdu jsi jí napsala ty?"-"jo napsala" řekla se sklopenou hlavou. Vzal jsem její bradu mým ukazováčkem a natočil jí na sebe. Koukal jsem jí do uplakaných očí.

překvápko pro vás!

30. března 2012 v 9:56 | theLadyChristin - majitelka blogu |  RŮZNÉ

ahojky takže dopsala jsem všechny rozepsané ffky takže postupně budu díly přidávat, každý den přidám nový díl od rozepsaných, máte se na co těšit a taky jsem začala psát další dvě nový ffky, poslední dobou mám nějak moc nápadů a inspirace a nestíhám je ani psát, jak se mi množí v hlavě. no postupně budu všechno přidávat tak doufám že se vám moje FFky líbí a líbit budou! taky jsem poslední dobou nepřidávala žádný novinky, za to se moc omlouvám ale moc jsem tu nebyla ale dneska mám hodně času tak ho k tomu využiju a něco sem přidám. doufám že mi to odpustíte :-) jinak včera večer jsem si pouštěla 3Dkoncert JonasBrothers. a vzpomínala jsem na to jak sem se tehdy cítila když jsem to viděla poprvé. moc mi chybí ty chvíle kdy byly spolu a spolu taky pouštěli livechat a byly to skvělý časy. něco na připomenutí :a toto miluju, jak se Joeovi nechce vstávat a ty fanynky,chtěla bych být mezi nima, co vy?


12. díl - smůla nebo štěstí?

28. března 2012 v 21:30 | theLadyChristin - majitelka blogu
ahojky tak ste si vybrali tak tady posílám další dílek :-) doufám že se bude líbit!

12. díl
"tak co?" ticho "Mell? Co ti píšou"-"Mell tak řekni něco!"-"Mell jsi v pohodě jsi nějaká bledá?". Holky ne a ne mlčet a furt se na něco ptaly. Položila jsem dopis na stůl a nemohla jsem se vzpamatovat.

Tu a nebo Tu?

28. března 2012 v 17:11 | theLadyChristin - majitelka blogu |  RŮZNÉ

ahojky mám pro vás novinku, dnes vás nechám si vybrat, tak jakou byste dneska chtěli FFku? "Smůla nebo štěstí?" ----- "club Black Angel?" napište si do komentíků kterou. vyhrává ta s nejvíce hlasy, jak jinak! :-) moc se těším na váš výběr :-)9. díl - club Black Angel

28. března 2012 v 10:55 | theLadyChristin - majitelka blogu
no doufám že přibude více komentíků :-) hope you like it :-)

9.díl
Doma jsem se převlékla na tu večeři a vyšla z domu. Nasedla jsem do taxíku, který jsem si zavolala a vystoupila před restaurací. Zkrs průhledné okno jsem viděla že tam sedí Joe, a kousek od něj u stolu dva zamilovaní. To snad není pravda co tam Joe dělá? Skryla jsem se za roch restaurace aby mě skrz okno neviděl.

8. díl - club Black Angel

27. března 2012 v 10:52 | theLadyChristin - majitelka blogu
další díleček, doufám ž ese vám to líbí :-)

8. díl
"Mell co to sakra mělo znamenat?"-"tati já.."-"ne já to radši nechci slyšet"-"ale tati"-"zklamala jsi mě, slíbila jsi že zpívat nebudeš" do toho se připletla Molly "ale ona má talent, nemusí ani cvičit a dá to na 100%"-"vy se do toho nepleťte"-"ale tati, je to to jediný co mi jí připomíná, je to to jediný co nás dvě spojuje, proč nechceš abych zpívala, tak proč?" křičela jsem na něj a rozbrečela jsem se.

7. díl - club Black Angel

26. března 2012 v 18:39 | theLadyChristin - majitelka blogu
ahojky tak tady přidávám další dílek ffky, kterou jsem dlouho nepřidávala. doufám že se bude líbit!

7.díl
Už se pomalu schylovalo k půl osmé….a dveře se otevírají v osum aby lidi mohly začít chodit a v 9 je zahájení celé akce…… Když jsem byla hotová, vylezla jsem ze šatny a kontrolovala jestli je všechno v pořádku tak jak to má být… poupravila jsem pár balonků co byly kapánek mimo… a stoupla jsem si doprostřed parketu a koukala na pódium…… do háje, úplně jsem zapomněla na moderátora… já jsem ale kráva fakt!!!

26. března 2012 v 14:40 | theLadyChristin - majitelka blogu

Já? já jsem prostě já. Mám se ráda takovou jaká jsem, je mi jedno co si o mě kdo myslí ale nadruhou stranu mi to jedno není pokud se jedná o ty nejbližší osoby co mě mají rádi a je jim jedno že jsem praštěná, ulítlá a bláznivá.


jsem Z5 :-)

26. března 2012 v 14:25 | theLadyChristin - majitelka blogu |  RŮZNÉ

Ahojky zlatíčka máte mě tu zpátky:-), jak ste si užili víkend? já jak už víte skvěle. Hamleta jsem se nemohla nabažit. Seděla jsem hned u podia v první řadě a jeden z herců (hrál hrobaře) při představení se z podia naklonil přímo ke mě a koukali sme si do očí, byla to legrace a to přes to že Hamlet je původně tragédie. bylo to zkrátka skvělý. Obsazení rolí bylo dokonalý a samotný Hamlet byl opravdu sexy (jestli to tak mohu říct) má tetování na ramenou a přesahuje až na hruď a jeho hlas mě absolutně ovládal, když zpíval chraplákem byla jsem jako na trní ale pak zpíval pomalou potichou písničku a to mě tak rozněžnilo... jinak Hamleta hrál Václav Noid. Claudiuse hrál Josef Vojtek, Gertrudu (matku Hamleta) hrála Leona Machálková a Ofélii hrála Eliška Bučková... byl to opravdu skvělý muzikál. no dost o mě, jak ste se měli vy? povídejte přehánějte:-)11. díl - smůla nebo štěstí?

25. března 2012 v 11:00 | theLadyChristin - majitelka blogu
tu je další přednastavený dílek, pěkné čtení !
11. díl
Ještě chvilku sme se procházeli a dělali blbosti joko malý. Ale bylo to moc fajn. Procházky bylo dost, jeli jsme do centra do Kina. Joe vybral film, koupil popcorn a šli jsme do sálu číslo 5. "co to bude za film?"-"3D"-"a název"-"neřeknu"uculil se. Sedli jsme si do křesla a film začal.

10. díl - smůla nebo štěstí?

24. března 2012 v 11:00 | theLadyChristin - majitelka blogu
Ahojky tak tu je přednastavený dílek. I hope you like it! (PS: ten obrázek se mi moc nepovedl ale doufám že to nevadí!)

10. díl
"tak kam půjdeme?" zeptala jsem se se zájmem. "no….chceš jít na oběd a pak do kina nebo do kina a pak na jídlo?"-"nechám to na tobě"-"fajn máš velkej hlad?"-"ani ne, proč?"-"právě mě napadl skvělý plán!"-"tak povídej"-"fajn jdeme na oběd a pak.. to už nech na mě"-"dobře" sedli jsme si do Joeova auta a on se rozjel.

9. díl - smůla nebo štěstí?

23. března 2012 v 12:32 | theLadyChristin - majitelka blogu
9. díl
A v tom do kuchyně přišla Bonie "ahoj jsem doma…..ou… neruším?" Joe zčervenal jak paprika a přidržel si ručník, aby mu neupadl… pro případ, uchcechtla jsem se. "čemu se směješ?" otočil se opět na mě. "hihi ničemu" Bonie na nás pořád koukala a usmívala se "takže ste taky měli noc jako já? Doufám že u tebe v pokoji"-"my sme ale nic nedělaly" usmála jsem se "Joe jdi se oblíknout nebo tě Bonie sežere jak jí znám"-"neboj do zelí ti nepolezu"-"Bonie" vykřikla jsem na ní a Joe se usmál a odešel do mého pokoje.

Praha

23. března 2012 v 12:29 | theLadyChristin - majitelka blogu |  RŮZNÉ

Ahojky zlatíčka moje, tento víkend bohužel nebudu na počítači dostupná. jedu totiž za ségrou do Prahy a budu tam celý víkend a budu si jenom užívat, už potřebuju nějaké odreagování od školy :-) vyjíždím dneska ve 3 hodky už se nemůžu dočkat. se ségrou půjdeme do divadla Broadway na divadelní hru Hamlet od Shakespeara, taky půjdeme do nově otevřeného klubu, dál nás čeká kino a možná i Matějská pouť a nákupy! hjo jak já miluju svojí sestru, je tu vždy pro mě :-)

!a přece jenom něco pro vás mam pěkného, předepsala jsem díly z nové FFky a načasuji to aby každý den sem jedna přibyla takže na FFky se můžete těšit a úplně jsem zapoměla na FFku "Club Black Angel" takže až se vrátím napíšu pár dílů a v pondělý bych je mohla zveřejnit. tak se mějte zlata moje a užívejte si víkend :-) Love You Guys!!


8. díl - smůla nebo štěstí?

22. března 2012 v 15:19 | theLadyChristin - majitelka blogu
ahojky, rozhodla jsem se přidat všechny díly této ffky i když to nekomentujete. ale nemůžu nechat jen půlku ffky no ne?takže přestože komentuje jen jedna osoba tuhle ffku, za což jsem moc ráda chci jí věnovat tenhle další dílek. tak pěkné počteníčko Zuzí!:-)

8. díl
Mell perspektiva:
Ráno jsem se probudila a chtěla jsem jít do kuchyně ale při cestě jsem se šla podívat na Joa, měl vařící čelo, musím mu dát ledový obklad. Šla jsem do kuchyně udělat si černý čaj s medem. Pak jsem udělala Joeovi vyprošťováka a namočila jsem ručník studenou vodou. V obýváku jsem dala belík na stranu, vypadá to, že párkrát zvracel, ale už nejspíš nebude.

Demi Lovato - A Letter To My Fans

21. března 2012 v 18:00 | theLadyChristin - majitelka blogu

Ahojky novinka! je to od Demi pro nás Fanoušky! moc krásné slova říká... :-) já jí mám tak ráda to neni ani možný!Joe Jonas BIKE RIDING VIDEO

21. března 2012 v 17:55 | theLadyChristin - majitelka blogu
ahojky tak tu mám zase nějaké video, Joeovi to sekne i na kole... bože může být někdo tak pěkný při obyčejné věci jako je třeba jízda na kole'?? on je prostě krásnej!7. díl - smůla nebo štěstí?

21. března 2012 v 16:43 | theLadyChristin - majitelka blogu
ahojky tenhle dílek věnuji všem čtenářům, Hope you like it!!!

7. díl
Skvěle jsem se s holkama bavila. "Mell pojď tancovat tuhle píseň miluju!" řekla Bonie tak jsme šli tančit. Na parketě jsme to pořádně rozjeli. Přišli k nám nějaký kluci a chtěli tancovat s náma. Já proti tomu nic nemám ale to jen do doby kdy mě začne osahávat.

6.díl - smůla nebo štěstí?

20. března 2012 v 16:47 | theLadyChristin - majitelka blogu
ahojte lidi..... tak mě to docela mrzí ale přidávám díl této ffky naposled.... protože to komentuje jen jedna osoba... pokud budete chtít pokračování aŤ tu je více komentářů nebo přestanu přidávat, já tomu psaní věnuji celý svůj volný čas protože mě baví pro vás psát ale když není žádná odezva od vás tak mě to přestává bavit a radši se učim na maturitu..já vím že taky máte své povinnosti ale když to čte takovejch lidí a nikdo to neokomentuje tak mě to prostě zamrzí. takže pište nebo nepište.. to už záleží na vás! přeju pěkné počteníčko!

6. díl
Ráno jsem se probudila celá rozlámaná, nevím z čeho. Šla jsem na hygienu a pak jsem šla do své šatny, venku svítilo sluníško, tak sem si vzala bílou minisukni a černé tílko, k tomu černé balerýnky a kabelku. Do vaku jsem dala kostýmek letušky a vyšla jsem z domu.