Duben 2012

Máme svůj cíl

30. dubna 2012 v 15:24 | theLadyChristin - majitelka bloguNavstevnost za tyden (23.4. 2012 - 29.4. 2012

30. dubna 2012 v 14:01 | theLadyChristin - majitelka blogu
Navstevnost za minuly tyden (23.4. 2012 - 29.4. 2012) je:
Pondeli: 27
Utery: 20
Streda: 21
Ctvrtek: 31
Patek: 23
Sobota: 15
Nedele: 27

Celkem: 164

1. díl - máme svůj cíl

29. dubna 2012 v 20:55 | theLadyChristin - majitelka blogu
ahojky, tak jsem rozepsala novou ffku je to víceméně o holkách z česka co si přejí spatřit aspoň jednou v životě Jonasbrothers na vlasní oči, moc se jim to nedaří a vše se zkomplikuje, první setkání si představovali trochu jinak a trochu více důstojnější a možná i lepší ale to se po pár dnech změní. pak je ale všeho konec, holky se vracejí domů do česka a už se nejspíše nikdy s klukama neuvidí... nebo možná ano? sejdou se někdy? no to se dočtete v této ffce.. přeji příjemné počtení :-D

" a raz, dva,… raz, dva, tři, čtyři…………..I´m Hot, You're cold, You go around, Like you know, Who I am, But you don't, You've got me, on my toes…." Začala jsem zpívat známou písničku Burning Up od Jonas Brothers. Abych se vám představila, jmenuji se Christy, a já a moje kamarádky Alex a Bára (říkáme jí Bee(Bí)) sme spolu založili kapelu s názvem Jonas Sisters.

výlet

29. dubna 2012 v 11:08 | theLadyChristin - majitelka blogu |  RŮZNÉ

ahojky včera jsem byla s rodinkou na výletě a povedla se nám tahle fotka naší Connie! chytala sněhové koule! ta fotka mě rozesmívá... co na ní říkáte?hlasujte!

29. dubna 2012 v 8:45 | theLadyChristin - majitelka blogu

ahojky prosím dejte hlas Jonas brothers jako nejlepší kapele!!!!!!

více o tom a odkaz níže!stay strong

26. dubna 2012 v 22:26 | theLadyChristin - majitelka blogu |  RŮZNÉ
včera večer dávali na českém MTV dokument Demi Lovato - Stay Strong. Bohužel jsem ho nestihla, moc jsem se na něj těšila a mam to napsaný i v kalendáři a v diáři abych nezapoměla, jenže jsem to prostě nestihla.....ale víte co? mám skvěle SB friends Rosie a Sonny, které mi dali odkaz a já si to mohla shlédnout. právě jsem to dokoukala, bylo to pro mě hodně insporativní a celkově je to hodně emocionální......ne jen pro to že mám Demi hodně ráda, ale i pro to že jsem zažila něco podobného, nebylo to s poruchem přijmu potravy ale něco stejně bolestivého....vím jak se asi cítí ale v jednom má pravdu... je to boj na celý život ale.... We Stay Strong!!! takže moc chci poděkovat holkám že kvůli mě vyhledali to video a věnovali mi ho:-) mám pro vás za to dáreček :-) kouknout se můžete níže :-)

3. díl - zákon přitažlivosti

26. dubna 2012 v 16:29 | theLadyChristin - majitelka blogu
no a je to tu, dílek který jste tak dlouho očekávali :-D

3. díl
Když Carmen dorazila, tak ze své kanceláře zakřičela "Sojerová", zmínila jsem se už, že všichni mě znají jen jako Anie Sojer? Své druhé přijmení neví skoro nikdo, kromě mého otce a zaměstnavatelky… šla jsem tedy ke Carmen do kanceláře a ujistila jsem se že dveře jsem opravdu zavřela. "víš že mám i jméno Carmen?" zeptala jsem se.

12. díl - club Black Angel

26. dubna 2012 v 16:27 | theLadyChristin - majitelka blogu
Tak vám přidávám i trochu vzrůša!

12. díl
Pomalinku mi hladil záda a po chvilce mi sundal mikinu a zjistil že mám pod ní jen podprsenku, slastně se usmál do polibku. Jeho první krok jsem následovala a sundala mu taky tričko. Znovu mi hladil záda a postupně hlazení prodlužoval až na boky a to vedlo k zadečku. Vzal si mě do náruče a položil na záda. V rukách sevřel pasovou gumu od mích tepláků a sundal je až dolů z nohou.

6. díl - já si tě pohlídám

26. dubna 2012 v 16:19 | theLadyChristin - majitelka blogu
no doufám že vám zlepším náladu tímhle dílkem, možná se zasmějete! no jen když pochopíte můj humor...jsem divná jí vím!

6. díl
Šli jsme do obýváku a já všechny poslala domů. Teď sme byly sami dva. "Joe nutíš mě být zlá"-"cože?" řekl posměšně. To mě naštvalo, začala jsem křičet "jak sis mohl vůbec dovolit, vzít sem tolik lidí, vždyď mi zničili dům a všechno v něm, podívej se jak to tu vypadá, přesto že to tu uklidili je to odřené a ten bílí koberec nejde umýt od toho červeného vína, a co ta váza, jediná věc co mi zbyla po mamince…vázu mi rozbyly a nedokázali slepit, uvědomuješ si vůbec cos to provedl? Vystavil ses nebezpečí a teď i můj byt není v pořádku!"

17. díl - štěsní nebo smůla?

26. dubna 2012 v 16:15 | theLadyChristin - majitelka blogu
ahojky, jsem zvědavá na vaše komentíky a nezabijte mě!

17. díl
Joe strávil se mnou noc v hotelu v mém pokoji, ne nebylo to jak si myslíte, jen o mě pečoval, protože jsem nastydla. Dokonce jsem se v noci probudila, protože se mi chtělo smrkat ale nestihla jsem si vzít kapesník, kejchla jsem a všechny nudle mi vylítli na spícího Joa. A to ho probudilo. Bože já mám fakt smůlu.

skvělá nálada a skvělý den

26. dubna 2012 v 16:13 | theLadyChristin - majitelka blogu |  RŮZNÉ

ahojky zlatíčka moje milovaný tohle už mi tak dlouho chybělo. dnes jsem s edozvěděla známku z pololetní písemné práce z matiky a dostala jsem za 3... bože nikdy jsem nedostala lepší známku jak 4 a ted mám trojku.... jsem tak nadšená uaaaaaa no taky jsem se dozvěděla přesný čas a den kdy budu mít ústní takže se mám na co připravovat ale dneska si udělám menší volno.. myslím že si to zasloužím po tom jak jsem se na všechno celý týden učila!!! taky mám pro vás překvápko! protože jsem toho poslední dobou moc nepřidávala a zanetbávala jsem to tak dnes přidám další díly od ffek:

"club Black Angel"

"štěstí nebo smůla"

"já si tě pohlídám"

"zákon přitažlivosti"

a možná když dokončím první dílek tak vám přidám zcela novou ffku s názvem "Za každou cenu" ale to si ještě nejsem jistá....no uvidíme :-)Joe Jonas Shirtles Strip

23. dubna 2012 v 19:00 | theLadyChristin - majitelka blogu

no neni prostě dokonalý? Hot and sexy? I love him, but not for looks, but for whom it is!

tyhle poslední dvě nejsou moc kvalitní ale klučina (Joe) na nich je nejkvalitnější no ne?


Nick Jonas a jeho favourite game!

23. dubna 2012 v 18:57 | theLadyChristin - majitelka blogu

no jooooo náš Nickie!!krásný jako vždy!


YES! I´m Perfect :-D


Tak si zaskáčeme panďuláka :-D

I´m king

Tu je moc rozkošná...vím že to sem asi nepatří ale je to on a jeho favorite!
Tahle je kouzelná

Demi Lovato - Fotoshoot for interview

23. dubna 2012 v 18:52 | theLadyChristin - majitelka blogu

Demi to moc sluší, přes to že prý byla nesvá....stejně je krásná!
návštěvnost 16.4. 2012 - 22.4. 2012

23. dubna 2012 v 18:31 | theLadyChristyn
Navstevnost za minuly tyden (16.4. 2012 - 22.4. 2012) je:
Pondeli: 26
Utery: 29
Streda: 20
Ctvrtek: 21
Patek: 19
Sobota: 27
Nedele: 27

Celkem: 169

no přesto ž ejsem tu moc nebyla a nic moc nepřidávala, protože se pořád učím na tu maturitu, tak jsem nadšená za tu návštěvnost, moc vám děkuju :-) jste všichni zlatíčka :-)


2. díl - zákon přitažlivosti

21. dubna 2012 v 17:56 | theLadyChristin - majitelka blogu a Zuzí
ahojky tak tu máte druhý díleček.... jen připomínám že tato ffka je česko slovenská a píšu jí s kamarádkou.... moc se mi líbí jak se dokážeme obě spojit :-)
2. díl
Když si objednal zmrzlinu jahodovou a stračatelu chtěl zaplatit ale měl jen velké bankovky a cukrář řekl že nemá na rozměnění. Vzala jsem z kapsy svou peněženku a peníze dala cukráři "tady máte" usmála jsem se. Klučina se na mě podíval usmál se "moc děkuju, em jak ti to můžu vrátit?"-"to je dobrý, co bychom byly za svět, kdybychom si nepomáhali"-"jo ale musím ti to přece nějak vrátit"-"dobrý den dám si stračatelu a jahodu" podala jsem znovu peníze za mou zmrzlinu a ignorovala toho klučinu, peněz mam dost, nechci se tím pyšnit ale když je můj táta známý herec dává mi peníze ovšem já si je beru jen když si je nějak zasloužím, nechci být jedna z těch zazobaných dcer díky papíčkovi…ne!

dnes je zvláštní den....

20. dubna 2012 v 13:10 | theLadyChristin - majitelka blogu |  RŮZNÉ

ahojky, chcete slyšet co es mi dneska stalo? v noci se mi zdál sen o Jonasech op5 mě přivedl na nápad na novou ffku. tak jsem se ozhodla že jí napíšu. první hodinu ve škole sme měli literaturu a na to že jsem se to moc neučila protože jsem se víc učila ekonomiku, mám za1+ máma je na mě prý pyšná :-D.....poslední hodinu jsme měli tělocvik no hráli jsme voleibal a já to schytala od učitele do čela a do nosu.... po 5 minutách mě trefila kámoška do prsou... a pak jsem si to sama odpinkla do ksychtu zase... no bolí mě nos ale krev díky bohu netekla... tak se mi zdá že se mi rosvítilo, protože mam najednou tolik nápadů na ffky a ani nevím kde jsem k nim přišla a taky mám hodně energie a nevím co napsat dřív..... no tak já jdu psát ať víte co se mi honí hlavou... těšte se :-D zatím ahojky


5. díl - já si tě pohlídám

19. dubna 2012 v 18:34 | theLadyChristin - majitelka blogu
ahojky, omlouvám se, že blog tak trochu zanetbávám ale za 12 dní maturuju tak se hodně učím. tak se na mě prosím nezlobte, pro omluvu vám posílám jeden z dílů mojí ffky, která mě baví psát.. doufám ž ese pobavíte, mě to přijde docela vtipný :-)

5. díl
Další den ráno:
"Joe já musím do kanceláře, zvláštní případ, ani se odtud nehni! Jestli se vrátím a ty tu nebudeš, sama si tě najdu a ublížím ti"-"proč bys mi ubližovala'?"-"protože neposloucháš a víš že já to udělat můžu"-"to teda nemůžeš znám svá práva a ty mi nesmíš ublížit, vyhodili by tě a to bys nesnesla"-"Joe, můžu říct že jsem se bránila a že jsi mě napadl a nebo řeknu že mi selhala pistole!" řekla jsem a poklepala si na boku na pouzdro s pistolí.

4. díl - já si tě pohlídám

17. dubna 2012 v 17:38 | theLadyChristin - majitelka blogu
tak a mám tu pro vás další dílek, doufám že si ho užijete..:-)

4. díl
"takže lidi, vrtulník přiletí tak za 3 hodiny, takže máte hlad?"-"až za 3 hodiny? Proč?" zakřičel "protože milý Joe, venku tě hledají a je tam zmatek, až se to uklidní pošlou pro nás chápeš? Nikdo nesmí vědět kde jsi a tohle místo zůstane v utajení, nikomu o tom nesmíte říct jasný?"-"jasný" řekli všichni sborově.