Květen 2012

London Jonas

31. května 2012 v 21:37 | theLadyChristin - majitelka blogu
další video co mě rozesmálo!!!!! Joe je prostě Joe! miluju ty jeho vtípky!

little Jonas

31. května 2012 v 21:28 | theLadyChristin - majitelka blogu
Ahojky fandové Jonas Family... mám pro vás tak kouzelný video... jak jsem se nudila tak jsem na to čirou náhodou narazila když jsem hledala jednu písničku a je tam Malý Kevin Jonas, za ním jeho tatík starší Kevin Jonas a dokonce je tam i záběr na Joa a to přesně ve 2:04 teda myslím že je to on má stejný sestřeh a je mu teda aspoň podobný.... no nevím každopádně jsou takový sladcí všichni a pak jak tatík dá pusinku kevovi a začne s ním zpívat... to prostě musíte povině shlédnout!!!!! a vidíte taky to co já? jak je Kevin mladší úplně stejnej jako jeho táta? vidíte to taky?


soutěěěěěž!

31. května 2012 v 16:59 | theLadyChristin - majitelka blogu |  k blogu
ahojky zlatíčka tak mám tu pro vás slibovanou soutěž..... je trošku speciální protože je děsně jednoduchá až blbá ale pro mě spíše pro pobavení protože se opravdu děsně nudím...... jste připravení? dobře tak tu jí máte:

soutěž: Kdo z vás mi napíše do komentářu nejvtipnější vtip: který mě ze všech nejvíce rozesměje.... dostane ode mě krásný diplomek podle sebe s čím ho bude chtít.

takže váš úkol je: napsat do komentů za 1. vtip, za 2. co chcete mít na Diplomu,


tak co jednoduchost ne? opravdu jen pro pobavení nás všech a taky Diplomek skoro za nic no ne? tak se mějtě jsem na vás zvědavá:-)


a abych byla spravedlivá taky napíšu jeden vtípek:
Tři koktající dědci se vsadí o pivo, kdo si v trafice dokáže objednat cigarety a nezakoktá u toho.
Přijde tam první a říká: "Je je je jedny s s s sparty..."
Tak nic. Jde tam teda druhej a říká: "Je je je jedny pe pe pe petry". Takže tomu to taky nevyšlo.
Přijde tam třetí, kterej už to má vymyšlený a říká: "L M..."
Prodavač se ho ptá: modrý nebo červený??
A děda: "Ty ty ty hajzle!!!"

a ještě jeden:
Jaký je rozdil mezi Českým a Americkým důchodcem?
Žádný, oba dva si za svůj důchod mohou koupit výlet do Prahy.

pro vás!!!!!!!

31. května 2012 v 16:40 | theLadyChristin - majitelka blogu |  k blogu
ahojky zlatíčka a všichni čtenáříci....... mám pro vás pár věcí.....

Za 1. napište do komentíků jakou chcete abych zveřejnila FFku máte na víběr z těchto možností: Smůla nebo štěstí, já si tě pohlídám, máme svůj cíl, zákon přitažlivosti a nebo tu mám pro vás připravenou
novinku, úplně první dílek od zcela nové ffky s názvem "MILUJI TĚ"

Za 2. moc moc moc se chci omluvit Marionette, úplně jsem zapoměla na naší ffku, slibuji že se to polepší, pořád jsem se učila a dneska jsem koukala na staré emaily a probírala je co můžu smazat a co nechci a našla jsem ten tvůj :-) úplně se mi vybavilo ž ejsem na tebe opravdu zapoměla... no čekej ode mě emailík!!! :-)

Za 3. Chci vám všem poděkovat za to že komentujete a obíháte, taky za tu trpělivost že jsem tu nebyla a nic nepřidávala no snad ta návštěvnost ještě drobet poroste, protože vás navštěvuje dost málo. ale i tak, zase začnu přidávat novinky a ffky jako dříve :-D těšíte se?

Za 4. dneska se hrozně nudím napísala jsem pár dílků dopředu a postupně vám je každý den budu přidávat. snad se budou líbit. právě poslouchám celé CD Joa Jonase a užívám si volný byteček jelikož je mamka v práci tak to tu mám na plný pecky a tancuju si. asi se natočím abyste se mi mohli smát, je to opravdu legrační když si to uvědomuju.. ale co zábava musí být taky když jsem se dva měsíce jenom učila a ani ven jsem nechodila!!!

Za 5. máte vy nějaké novinky? copak děláte dneska? copak jste obědvali? já jsem měla hranolky s kuřecíma nugetkama. a zachvilku si udělám asi vafle namazané marmeládou a ošlehačkované... mám na ně nějakou chuť.

Za 6. mám pro vás jednu soutěž!!! zachvilku jí přidám tak můžete soutěžit o krásné diplomky! je trochu divná soutěž ale jelikož s enudím chci se zasmát tak uvidíme jak to dopadne.... zatím papapa a napiště aspoň něco do komentíku... určitě je co napsat... a nezapoměňte si vybrat ffku :-)


Pá broučci a berušky:-)

jedna old foto!

23. díl smůla nebo štěstí?

30. května 2012 v 10:49 | theLadyChristin - majitelka blogu
Ahojky zlata tu je další dílek:-) hope you like it, no příště ten dílek nebude tak krásný, sladký a romanticky, trochu se to zvrtne, máte se na co těšit!

23. díl
Vyšli jsme z chatky a sfoukly poslední dvě svíčky, co jsme měli v rukách. Vyšli jsme na pláž a procházeli se.. zůstali jsme stát a pozorovali zářící měsíc a jeho odraz v moři. "Joe podívej" řekla jsem nadšeně. Právě tam ve vedě skočil delfín. "Delfíni, zachvilku tu bude celá jejich rodinka" tázavě jsem se na něj podívala. "no, chodíval jsem sem často, jsou tu každý večer, mají tu klid, když tu nejsou lidi a neplaší je"-"jsou překrásní" už jsem jich tam viděla víc.

Navstevnost za minuly tyden 21.5. 2012 - 27.5. 2012

28. května 2012 v 19:42 | theLadyChristin - majitelka blogu
no každým dnem čím dál tímmíň návštěv, asi tím že jsem tu nebyla ale jsem opět tady taky snad se to zase rozjede, doufám... :-)

Navstevnost za minuly tyden (21.5. 2012 - 27.5. 2012) je:
Pondeli: 21
Utery: 24
Streda: 25
Ctvrtek: 21
Patek: 14
Sobota: 12
Nedele: 22

Celkem: 139

4. díl - máme svůj cíl

28. května 2012 v 19:36 | theLadyChristin - majitelka blogu
tak si pěkně počtěte, zachvilku se to konečně rozjede tak se těšte na další dílky a nezapomeňte na komentík! :-)

4. díl
V letadle byla děsná nuda. S holkama sme seděli naproti sobě v 1. Třídě a děsně sme se nudili. Spolupasažeři nejspíš taky. Začala jsem dlaněmi bouchat do svých opěradel do rytmu písničky Paranoid a holky se postupně přidávali. Najednou Alex začala zpívat Nickův text, pak jsem se přidala já s tím Joeovo. Bee si vzala španělu a začala brnkat do rytmu. Byla to celkem sranda.

7. díl - zákon přitažlivosti

28. května 2012 v 18:32 | theLadyChristin - majitelka blogu a zuzí
7. díl
Sluníčko pomalu přestávalo hřát, tak jsem si sbalila věci do plážové tašky a odešla jsem domů. Šla jsem do sprchy, abych spláchla tu mořskou sůl. Po dokonalé sprše jsem šla do obýváku a sedla si na gauč. V celém domě zavládlo ticho a klid. Jen tak jsem seděla na gauči v tureckém sedu a přemýšlela o tom, co všechno se za pár dní stalo… a hlavně dneska….z mého přemýšlení mě vyrušilo klepání na dveře.

10. díl - já si tě pohlídám

28. května 2012 v 16:33 | theLadyChristyn - majitelka blogu
tak vám přidávám další dílek, nějak mě chytla dneska múza tak píšku každou ffku a přidávám snad vás to těší protože mě to dneska opravdu moc baví!

10. díl

Ráno jsem se probudila a šla do místnosti vedle mého pokoje, je to místnost s jedním gaučem a psacím stolem a jinak plná zbraní. Převážně pistolí, pušek, dýk a nožů. Ale najde te tu i jiné zbraně třeba granáty, různé druhy výbušnin, atd… sedla jsem si na gauč a připravila dva levorvery, dvě pušky a dva nože. Vyštrachala jsem z krabic několik nábojů, z další krabyce několik plechovek a taky papíry s černýmy siuetamy lidí.

22. díl - smůla nebo štěstí

28. května 2012 v 13:37 | theLadyChristin - majitelka blogu

22. díl
Okolo 7 hodiny mi volal Joe "zlato kde jsi, jsi v pořádku?"-"ano jsem doma"-"ne to nejsi já jsem doma a ty tu nejsi"-"jsem u sebe doma"-"a co tam děláš?"-"bydlím tu?"-"jo, no jasně, em..jsi už v pořádku takže není důvod bydlet u mě, jasně chápu"-"Joe ty se zlobíš?"-"ne to vůbec, jen, nějak jsem si zvykl že jsi tu doma semnou"-"to je milý. No půjdem teda na to rande?"-"jo jedu pro tebe" típly jsme hovor a já se dopřipravila. Sedla jsem si s holkama na gauč a čekala na ten zvuk zvonku který mi oznámil že Joe čeká za dveřmi.

Joe jonas Punkd

26. května 2012 v 12:30 | theLadyChristin - majitelka blogu

Tákk já jsem si k tomu normálně vzala brambůrky a shlédla jsem to snad 3x za sebou jak sem se řechtala... Joe Jonas (ne)napálen! se ukázalo jak je Joe chytrý kluk a jaký má skvělý postřech. podle mě tohla byla nejlepší epizoda z Punkd! sám přišel na to že ho chtějí napálit a nakonec to zabalili... celou dobu jsem se řechtala hlavně u toho "jak se jmenuješ?" - "Tom cruise" -" aha no dáš mi svoje číslo?"-"jasně, napíšu vám to do mobilu"-"naťukáš mi ho?" hjujj jak se Joe vítězně usmíval když mu to číslo nedal jen mu něco napsal! prostě Joa zbožňuju!
yes!

23. května 2012 v 15:42 | theLadyChristin - majitelka blogu |  RŮZNÉ
yes! I got it!I'm so happy! I feel incredible! dnes jsem úspěšně odmaturovala. z ekonomiky mam za 1 z účetnictví za 2 čeština a angličtina to jsem dala taky ale ještě nevím známky ale prý jsem uspěla skvěle:-) jsem tak šťastná že to mám za sebou a ještě tak skvělé známky. v to jsem ani nedoufala:-) no jako první jsem maturovala z češtiny, tak strašně moc jsem si chtěla vytáhnout otázku číslo 2.Hamlet - William Shakespeare, protože tu umím ze všeho nejvíc a já si jí opravdu vytáhla a víte co byl vrchol, že jsem to v tu ránu všechno zapoměla, ale postupně jsem si vzpomněla aspoň na něco takže podle mě budu mít tak za 3. na angličtině jsem se s učitelkou tak zakecala že jsem mluvila přes čas a komisařka s úsměvem řekla "no holky jste se nějak zakecali a slečna měla být už 5 minut venku" no všichni sme se zasmáli a já teda šla s dobrým pocitem... no mamka je na mě pyšná já jsem pyšná taky a teď ještě aby mě vzali na tu vysokou módní návrhářskou školu a já budu ten úplně nejvíc nejšťastnější člověk na světě! jinak moc vám děkuju že jste mi psali že mi držíte palečky, je to od vás moc milé a hezké, takže moc děkuji. ode dneška zase začnu tady plně fungovat tak se můžete těšit:-) konečně si nachvilku od školy odpočinu! koukala jsem vám všem na blogy a zjistila i pár novinek, třeba ž eNick je ostříhaný a to mě tak vyděsilo, protože já miluju jeho kudrlinky.... no jo no musím is zase zvyknout! Joe je prý moc milý a Kev si užívá s Dani svojí show. no je toho hodně. dneska si dám ještě odpočinkovou pauzu ale zítra začnu zase přidávat a psát další dílečky ff! zatím pá a krásný zbytek dne!


Navstevnost za minuly tyden (14.5. 2012 - 20.5. 2012)

23. května 2012 v 15:32 | theLadyChristin - majitelka blogu
Navstevnost za minuly tyden (14.5. 2012 - 20.5. 2012) je:
Pondeli: 36
Utery: 23
Streda: 16
Ctvrtek: 23
Patek: 27
Sobota: 21
Nedele: 21

Celkem: 167

6. díl - zákon přitažlivosti

21. května 2012 v 16:53 | theLadyChristin - majitelka blogu a zuzí
ahojky moc mě mrzí že nepřidávám žádný ffky prostě vůbec nic, ale opravdu nemám moc času.tak se omlouvám

6.diel

Otvorila som balík ktorý mi podala Carm. Obsah bol nepríjemné šokujúci bol plní fotiek. Presnejšie fotiek mňa a na každej fotke som mala tvar v červenom terči. Ten kto ich fotil ma už musel riadnu dobu sledovať. Boli tam fotky ako ráno chodím do roboty, či ako som poslednú dobu behávala z Joeom a dokonca tam bola aj jedna fotka zo včerajška ako som nakupovala a pri mrazaku som bola z Joeom a jeho bratmi. Na spodku krabicé som našla mali lístoček na ktorom bolo napísané: Predo mnou sa nikde neschováš. Mam ta neustále pod dohľadom. T.V.

Jonas - costumes

19. května 2012 v 19:27 | theLadyChristin - majitelka blogu

ahojky moc se omlouvám že nepřidávám vůbec nic poslední dobou ale ted v pondělí a vestředu maturuju tak se věnuji pouze učení, no teď jsem si udělala malinkatou chvilku odpočinek a našla tohle video, moc mě to rozesmálo, jsou to starý časy... je to starý video ale pobavítese u těch kostýmků co si na sebe Joe bral.... nejlepší Elvis Presly a dortík... toho dortíka bych chtěla na narozeniny.. ale i s Joem:-D co vy? co na to říkáte?
Nick Jonas - Punkd

18. května 2012 v 19:06 | theLadyChristin - majitelka blogu

ááá děcka já jsem se tak řechtala........nevím co vy na to ale podle mě byl Nick fakt skvělej... jde vidět že je opravdu skvělej herec..... Napálil Joshe Elliota tak že se jakoby od něj nechal napálit...no doufám že ste to pochopili......protože je to fakt mazec!!!! whow... tak se koukněte a bavte se!!!
i can´t Breath! Joe jonas

15. května 2012 v 18:55 | theLadyChristin - majitelka blogu

no nějak nemohu dýchat...... tuhle fotku prostě miluju. jen tak brouznám a hledám nějaký obrázky a narazím na toto! možná už je stará ale já jí opravdu ještě neviděla!!!je tu tak sexy... bere mi to dech! a jsem takovej blázen že si jí zítra vytisknu, půjdu do krámu a nechám si jí natisknout na povlečení na postel, nebo na tričko, nebo na hrníček? no ještě uvidím....co na to říkáte vy? taky se vám zastavil dech? Calvin Clain mu prostě sluší!
3. díl - máme svůj cíl

15. května 2012 v 15:45 | theLadyChristin - majitelka blogu
a máme tu další dílek z ffky máme svůj cíl, doufám že se vám bude líbít:-) komentíky prosím

3. díl
Fajn. V obíváku jsem připravila na stůl pití pro mojí mámu, Beeinu mámu a Alexinu mámu a taky pro mě, Bee a alex. Taky jsem připravila věco od ředitelky, dotala jsem 3X stejné knížky se slovníkama z angličtiny (abychom se připravili na test z aj), 3X sbírky z matiky (úkoly které musíme odevzdat až přijedeme) a k tomu učivo na měsíc, kdy budeme pryč abychom nebyly pozadu a vše se naučili až přijedem dostaneme testy.

9. díl - já si tě pohlídám

15. května 2012 v 15:02 | theLadyChristin - majitelka blogu
tak tu je další dílek... už s eto rozjíždí:-)

9. díl
Po snídani všichni odešli, takže jsem byl doma s Molly sám. Nějak jsem nevěděl, co mám dělat. Zavřela se v pokoji a nevylezla celý den, to se ještě nikdy nestalo. Vždy byla v obýváku, aby měla přehled o tom se kde děje, spíš co dělám já! K večeru jsem zaťukal na dveře od jejího pokoje "ano?"-"můžu dovnitř"-"e.. jo" řekla nejistě. No tak jsem otevřel a vkročil. "ahoj, cos dělala celý den?"-"nic, jen četla jsem si a no… svoje věci, proč?" cítil jsem mezi námi takovou zvláštní atmosféru… nevím čím to je.. "jen tak, víš objednal jsem pizzu dáš si taky?"-"já nevím, asi jo" najednou zvonek u dveří. Molly rychle vstala a ze stolku u postele si vzala tu svojí pistoli a dala jí za záda. Když otevřela dveře "dobrý den?"-"dobrý den já vám nesu tu pizzu"-"jo vydržte moment" zavřela dveře a přes místnost se na mě podívala "Joe rychle se schovej, je mi nějakej podezřelej" šeptla mi, tak jsem se schoval do svého pokoje.

21. díl - smůla nebo štěstí

15. května 2012 v 13:53 | theLadyChristin - majitelka blogu
ahojky, tak jsem se dneska dozvěděla výsledky a písemné maturitní zkoušky jsem dala :-) jsem z toho nadšená. tak přeju příjemné počteníčko Hope you like it!

21. díl
Celý den jsem ležela v posteli a četla si, protože musím prej odpočívat. Pravidelně mě chodila kontrolovat moje mamka a mamka Joa.. Denies, protože Joe s klukama byly ve studiu a nahrávali nějaké písničky do nového alba. Večer když přišel tak běžel ihned ke mně. Už jsem byla v polospánku ale, po jeho polibku na mou tvář jsem otevřela oči a radostně se na něj usmála.