Červen 2012

10. díl - zákon přitažlivosti

29. června 2012 v 19:43 | theLadyChristin - majitelka blogu a zuzí
áááá mám tu další z úžasných dílků teto ffky... doufám že se vám líbí, jestli ano pište do komentíků prosímmmmm

10.diel
Až sa nahol a dal mi pusu na líce. "Tak dobru noc " povedal Joe a sladko sa usmial. Ja som išla hore do môjho bytu. Hneď som išla do sprchy a zaľahla som do postele. Bola som taká vyčerpaná z dnešného dna že som nemala ani náladu isť domou. Len čo som si ľahla tak som hneď aj zaspala. Zo spánku ma vyrušilo zvonenie zvončeka. Tak som sa vymotala z postele a pomalí som sa došuchtala až k dverám. Otvorila som ich ale nikto tam nebol .

6. díl - máme svůj cíl

28. června 2012 v 21:33 | theLadyChristin - majitelka blogu
táák mám tu pro vás konečně po dlouhé době dílek ffky tak se bavte:-)

6. díl
Řekla jsem teda za celou kapelu že souhlasím s jejich nabídkou ale to jen díky Alex a Bee, které mě přemlouvaly, já totiž špatně snáším když na mě někdo řve a bezdůvodně. Proč? To se dozvíte později. Šla jsem tedy do našeho pokoje a vybalila si jen to nejdůležitější. Holky si všimli že jsem nesvá a proto když jsem si lehla do postele že už půjdu spat, hupsly obě na mě a začali se smát.

prosímmm vááás!!!!!!!!!!!!!!

28. června 2012 v 20:26 | theLadyChristin - majitelka blogu |  k blogu

Ahojky zlatíčka já vím že se vám do toho asi moc nechce ale prosímmmmm vááás hlasujte v mojí anketě na nový dess


odkaz tu "NOVÝ DESS" .... prosím, koukáte na můj blog vy tak si vyberte na koho chcete při kliknutí na můj blog vidět.... :-)brigáda

28. června 2012 v 20:18 | theLadyChristin - majitelka blogu

ahojky čtenáři mého deníčku. včera a dneska jsem měla dvoudení brigádu jako hosteska na CarRacing (závody aut) dneska jsem byla celý den na nohou od osmy od rána do 7 hodin do večera a seděla jsem z celého dne jen 15 minut při obědě. nesměli jsme sedět a jen jsme obsluhovali řidiče a techniky v boxech. odstartovávala jsem závody a nakonec rozdávala poháry. bylo to moc moc náročný a já mám děsně oteklé nohy, spálené celé tělo jelikož celý den pařilo sluníčko a bylo 27 stupňů a jsem strašně unavená. až budu mít z této akce fotky určitě je sem přidám :-) taky bych se tím to teda chtěla ospravedlnit že jsem tu tyhle dva dny nebyla.....od zítřka mám už totální volno. nemám ani práci ani brigádu ani nejedu na dovolenou takže tu skejsnu úplně sama, vůbec nevím jak se celé dva měsíce zabavím.....no uvidíme co se na konec vyvrbí... tento článeček je docelá krátký ale výstižný řekla bych. tak snad se nezlobíte...zatím pá :-)


trapas a bolístka :-(

26. června 2012 v 10:36 | theLadyChristin - majitelka blogu

ahojky a je tu oficiální první článek do mého deníčku.

dnes se svěřím s tím co se mi stalo včera.

nejspíš jsem se blbě vyspala, protože když jsem ráno vstala a šla se vykoupat, při holení jsme se řízla že mi tekla nad kotníkem krev jak z vola.... odpoledne jsem vařila bramborový guláš a při krájení cibule jsem si pořezala prst... ale to hlavní co se mi včera stalo....


něco málo o mě

26. června 2012 v 10:23 | theLadyChristin - majitelka blogu
Ahojky všeciii, tak vítejte v mém veřejném deníčku. Budu vám sem psát co se mi zvláštního přihodilo během dnů nebo co jsem dělala, kde jsem byla…..no znáte to. Ale jako první bych se asi měla představit a trochu se vám otevřít abyste vůbec věděli kdo jsem.

nový dess.. s kým?

25. června 2012 v 21:31 | theLadyChristin - majitelka blogu

Ahojte všeciiii!!! tak mám tu pro vás anketku která poběží do konce týdne, v neděli ji vyhodnotím a dám vědět :-)

chci noví dess. tenhle tu mám už dlouho a konečně jsem našla zpřízněnou duši, která by mi ho udělala (Mirko moc děkuju).

protože jak jistě víte,...mě to moc nejde....

takže otázka zní... koho byste si přály na záhlaví mít?

a) Demi Lovato

b) Selena Gomez

c) Joe Jonas

e)Kevin Jonas

f) Nick Jonas

g) VšechnyOdpovědi pište do komentářů...ps Moc děkuji:-)


Navstevnost za minuly tyden 18.6. 2012 - 24.6.

25. června 2012 v 21:06 | theLadyChristin - majitelka blogu
Navstevnost za minuly tyden (18.6. 2012 - 24.6. 2012) je:
Pondeli: 16
Utery: 33
Streda: 19
Ctvrtek: 16
Patek: 13
Sobota: 8
Nedele: 8

Celkem: 113

plakáty!

25. června 2012 v 20:57 | THeLadyChristin - majitelka blogu |  RŮZNÉ
Ahojky čtenáři moji.... dnes jsem si jako na utišenou koupila BRAVO POSTER SPECIAL a to speciálně jen kvůli Joeovi Jonasovi... mám jeho první plakát KONEČNĚ!!! jsem z toho nadšená...nechala jsem si i max palkát s Avril Lavigne.... no ostatní plakáty se mi nelíbí...teda né že nelíbí, jen je nechci protože některé z nich neposlouchám a prostě je nemám kam dát...a nechci je prostě :-D a proto jsem se rozhodla vám je rozdat. pokud budete mít zájem napište do komentů nebo do mejlu a domluvíme se... poslala bych vám je poštou. nic za ně nechci pouze si sami zaplatíte poštovné. toď vše. všechny plakáty jsem vyfotila.. bohužel to neni tak dobrá kvalita jelikož nemám foťák. fotila jsem pouze z telefonu tak se nezlobte... tu jsou:

1. One Direction


2. Pitbull


3. Battleship


4. Lucka Vondráčková


5. Simple Plan


6. Spartakus


7. Simpsnovi


8. Misfits


9. Pretty Little Stars


10. How I met your mother


11. Cookies


12. Adam Lambert


13. Madona


14. BLACK VEIL BRIDES

TOĎ VŠE!
PÍSEJTE:-)


I´m Sorry, Realy Realy Sorry

25. června 2012 v 9:24 | theLadyChristin - majitelka blogu |  RŮZNÉ

ahojte, moc se omlouvám že jsem docela dlouhou dobu nic nepřidávala a vůbec tu nebyla, ale mám pro to rozumné vysvětlení, můj vztach s přítelem jde do háje, předevčírem jsme se skoro zozešli. včera sme s vychladlou hlavou spolu mluvili a udobřili se s tím že se musíme oba polepšit. nějak se mi všechno boří....nejdříve mě nevzali na vošku, můj přítel mi na to řekl jen no a co jako? pak mě odmítli z několika míst kde jsem podávala žádost o práci. pak vztah..... nemám ani peníze na dárek k narozeninám pro sestru, mimochodem narozky měla včera, no z látek které jsem doma našla jsem jí ušila šaty takže až přijede někdy z Prahy tak jí je předám jako pozdní dárek..... nepohodla jsem se s jedinou kamarádkou kterou mám, takže trčím doma v posteli a mí nejlepší přátelé (papírové kapesníky) mi dělají společnost. je toho mnohem víc ale nebudu vás tím zatěžovat. ted něco nového k blogu. přidala jsem sem novou rubriku s názvem "MY DIARY" je to takový můj deníček, budu tam psát především o sobě a co dělám a jaká jsem a co se mi děje..... druhá novinka k blogu... změnila jsem rubriku "můj dokonalý nedokonalý život" na "různé" protože tam většinou dávám neco co k blogu nepatří je to jen tak naoko o blogu i když vůbec ne no snad to chápete.... předposlední novinka je další nová rubrika s názvem "zábavná videa" ale to ste si mohli všimnout když jsem tam přidala zpívání Baracka Obamy..... a poslední novinka dneska dopíšu pír dalších dílů fanfiction a budu lovit nějaké novinky co mi unikli za posledních pár dní, přidám je ale až zítra. no jsem zpátky doufám že se mi vše v životě nějak zklidní a zlepší. .....no mějte se krásně a přeji příjemný den. zatím pá..


zábavná videa

21. června 2012 v 9:16 | theLadyChristin - majitelka blogu

Barack Obama Sing


Barack Obama

21. června 2012 v 9:15 | theLadyChristin - majitelka blogu

Krásné dobré dopoledne... přeju vám krásný den a aby mohl nastartovat a vy se radovat ze životá mám pro vám pár videí, doufám že se vám budou líbit a pobaví vás stejně jako mě...... a ano.... jsou to videa Baracka Obamy jak zpívá...no uvidíte sami.....


Barack Obama Sing - Call me maybe


Barack Obama Sing - I´m sexi and I know it

tak co? líbilo se vám to?


The CHoice

19. června 2012 v 19:16 | theLadyChristin - majitelka blogu

zlata mám neuvěřitelnou novinku OMG! všichni jsme už na to dlouho dlouho čekali tak co?

je to THE CHoice těšíte se??

já jo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!aaaaaaaaaa tak tu jsou videa tak si je užijte já jdu na ně teď taky koukáááátttt

PART 1PART 2PART 34. PARTPART 5


TEN KONEC JE NEJLEPŠÍ JAK VŠICHNI CHLAPY SEDÍ A ŽENSKÝ STOJÍ U NICH A JEDINEJ JOE SI TU SVOJÍ POSADÍ A SÁM STOJÍ.. JE OPRAVDU GENTLEMAN... TO JE VIDĚT HNED....TO VÍME UŽ DLOUHO....

13. díl - já si tě pohlídám

19. června 2012 v 18:35 | theLadyChristin - majitelka blogu
tááák zlata dnes jsem měla náladu na psaní tak jsem napsala další dílek.... snad se bude líbit je tam trochu vzrůša ale v jiném slova smyslu!!! bavte se a komentíky prosímm!

13. díl
Otevřela jsem hlavní dveře a vešla do domu. Bylo ticho, slyšela jsem z Joeovo pokoje jen tlumené zvuky. Zamračila jsem se. Tohle není normální. Chtěla jsem vyrazit k němu do pokoje jenže mě někdo zezadu čapl za vlasy a stáhl k němu na hruď, jednou rukou mě chytl za čelo a tlačil hlavu k jeo rameni a druhou rukou mi chtěl podříznout nožem hrdlo. Měl ale smůlu.

9.díl - zákon přitažlivosti

19. června 2012 v 17:11 | theLadyChristin - majitelka blogu a zuzí
taaak si to užijte....snad se bude líbit:-) a prosím prosím PROSÍM KOMENTÍKY!
9. díl
Carm přišla ke mně a pevně mě objala se slovy "to bude dobrý, běž domů, uvolni se a máš pár dní volna tak si je užij a odpočiň si!"-"ne nemůžu si vzít volno"-"je placený"-"ale carm"-"neremcej a jdi, kdyby si cokoliv potřebovala tak dej vědět, týden bez tebe to tu zvládneme neboj se!"-"dobře" rezignovala jsem. vzala jsem si tedy své věci a šla domů.

návštěvnost za minulý týden 11.6.-17. 6.

19. června 2012 v 14:13 | theLadyChristin - majitelka blogu
no lidičky, nevím kde je problém, možná že jsem tu ted moc nebyla........ mám pro vás otázečku.....co mam udělat nebo změnit aby vás můj blog více bavil a vy ho navštěvovali'? nebo čím to je že sem chodíte tak málo? prosím aspoň mi někdo odpovězte... už nevím co mám dělat, všechno co mám ráda se mi rozpadá v dlaních a já už nevím co mám dělat....tu jsou vysledky vaší návštěvnosti....

Navstevnost za minuly tyden (11.6. 2012 - 17.6. 2012) je:
Pondeli: 22
Utery: 11
Streda: 11
Ctvrtek: 12
Patek: 15
Sobota: 8
Nedele: 10

Celkem: 89

jsem zpět!!!

19. června 2012 v 12:32 | theLadyChristin - majitelka blogu |  RŮZNÉ

no ahojky lidičky, tak jsem zpět, trochu se moje nepřítomnost zde protáhla ale to pro to že jsem byla pár dní pořád mimo a dávala jsem se do kupy protože na mojí vysněnou školu mě nevzali....bylo to trošičku pro mě nefér ale tak to už neřešim abych vám to trochu popsala ...no hlásili se tam samí lidi co jsou vyučený malíři a architekti tak se učili čtyři roky malovat a já to prostě neumím tak jako oni no... posadili tam nějakou holku a mi jí měli namalovat obličej a různě stínovat a tak... no prostě malovat neumím no... ale budu chodit na kurz malování přímo na tu školu takže mě připraví na napříjmačky a zkusím to příští rok! taky bylo nefér to že se tam hlásili lidid co už na jednu vysokou školu chodí a jen pro to aby měli dvě najednou tak se tam hlásili nikdo z nich nevěděl nic o šití a o tomhle oboru, prostě jen uměli malovat a já se malovat nikdy neučila, zato vím všechno o šití a módě a módní návrhářkou chci být odjakživa. oni o tom neví vůbec nic, já jsem každý rok na střední vyhrávala prní místa za moje šaty a oblečení které jsem navrhla a ušila....no obrečela jsem to, mrzí mě to ale.....no nic už to nebudu řešit.... prostě mě nevzali, budu chodit na kurz abych se naučila malovat a zkusím to příští rok.....

jsem zpět tak se těšte protože začínám zase psát ffky a hledat novinky takže blog zase pojede jak by měl....doufám že návštěvnost se bude zvětšovat...protože se zatím každým dnem zmenšuje a moc mě to od vás mrzí, jelikož vaše blogy obíhám. no nic jdu zase psát a možná dnes ještě něco přidám......zatím pá


Joe Jonas

11. června 2012 v 21:54 | theLadyChristin - majitelka blogu

Tak lidičky, jen tak jsem brouzdala po Youtube a narazila jsem na tohle video... povině si ho všichni prohlídněte, protože je úplně... nemám prostě slov, on dá tomu klukovi facku... a no nechte se překvapit já jsem u toho videa málem umřela smíchy... a nejdřív jsem byla zmatená ale fakt mě tohle video dostalo, nemám slov! ty jeho ksychtíky...příjmačky

11. června 2012 v 14:23 | theLadyChristin - majitelka blogu |  RŮZNÉ

Ahojte lidičky, zřejmě jsem to tu už někde zmínila možná že i ne ale oznamuji to teď. takže tento čtvrtek 14.6. a pátek 15.6. mám příjmací zkoušku na módní návrhářskou školu. pevně doufám že mě vezmou protože je to moje vysněná škola a je jediná v české republice, sídlí v Praze takže budu muset každý den dojíždět až z Mostu ale mě to nevadí. asi si říkáte proč dojíždět? no odpověď je jednoduchá, u ségry v Praze bydlet nemůžu protože byt ve kterém bydlí patří její spolubydlící a to prostě nejde, a intr je pro mamku moc drahý, když budu dojíždět vyjde to mamku o něco levněji za ten měsíc než to bydlení na intru, kde bych si ještě musela platit jídlo... no asi tak, prosím prosím držte mi palečky, dlouho jsem se teď na to připravovala a malovala jsem 10 domácích prací které tam musím odevzdat. plus učila jsem se i novou slovní zásobu na angličtinu o módě tak doufám že mi to stálo za to... no uvidíme. a abyste pochopili tento článek a proč ho vlastně píšu tak pro to že tu tyhle dva dny nebudu takže nic nebude přibývat tak prosím o odpuštění. slibuji ž ese napravím a konečně budu i hledat opět nějaké novinky a fotky kluků z Jonas a holky jako Demi a Selena.... teď jsem opravdu moc neměla čas ape po přijmačkách budu mít prázdniny konečně tak budu mít fůru času. no takjá zase končím už je to dlouhý co? no aspoň vám přidám pár fotek pro pobavení.... většinou je to Joe v kostýmech... tak se bavte páčko:-)