Červenec 2012

naši chlapci :-)

29. července 2012 v 11:49 | theLadyChristyn - majitelka blogu

no tak vám přidávám nějaké fotky kluků :-) moc jim to sluší... vždy a zakéhokoliv počasí...:-Dtak tady je Nick na Blue Jeans Meeting! seklu mu to co?

tady máme Joa Spotted in New York

a tady máme jednu novou starou fotku...je skvělá! Joe:-D

Selena - Teen Vogue

29. července 2012 v 11:45 | theLadyChristyn - majitelka blogu
ahojky, no dlouho jsem nepřidávala žádné novinky a mám i důvod ale o tom si můžete přečíst ve článku My Breath!
tak je to tu :-)

tady mám osobní fotku od Seleny. je to její nový Hairstyle. nechala se tak ostříhat kvůli novému filmu, který bude točit. myslím že jí to moc sluší, co říkáte?


no a tady máme scany z časopisu voguee
My Breath!

29. července 2012 v 11:44 | theLadyChristyn - majitelka blogu

Ahojky chtěla bych se omluvit že jsem posledních pár dní nepřidávála žádné novinky a ani nepsala další díli ffek, jen ty co jsem měla předepsaný. ale neměla jsem na nic sílu, protože to počasí mě dostihlo. jak možná někteří z vás vědí, mám astma. a v tomto počasí jako tu bylo pár posledních dnů...jsem prostě nezvládala dýchat. je strašný dusno a horko a já se dusím. prostě to nezvládám. ležím na posteli a nemůžu se tolik namáhat. no další pecku která mě trefila do nosu. inhalátor který používám a léky v něm....přestávají prodávat v celé české republice. když mi to doktor oznámil myslela jsem že skolabuju. no mám dvě možnosti, buďto si každý měsíc budu pro ty léky jezdit do německa nebo slovenska nebo mi předepíše jiný ale u těch si není jistý zda by mi pomáhali. bojí se aby mi to nezhoršili....no vypadá to že se asi udusim....je to děs....mám to ale pech co? no nic. dneska vám přidám pár novinek. už je mi líp, neni ani takový horko a nesvítí mi sem sluníčko tak je mi zatím fajn. mamka mi půjčila větrák, než mi koupí novej. tak jsem zatím jakž takž v pohodě. skusím dopsat i nějaké ffky ju? tak se mějte...


nějaké moje fotečky, nelekněte se, takhle vypadám po ránu! mám to ale afro co?29. díl - smůla nebo štěstí?

28. července 2012 v 19:43 | theLadyChristyn - majitelka blogu
no tak vám sem dávám další dílek, doufám že se bude líbit... v příštím díle se Mell zcela změní život tak se těšte!

29. díl
Při odletu domů jsem skoro celý let prosmrkala a prokašlala. Spoluletuška mi řekla že to zvládne sama že mam sedět a odpočívat. Tak jsem celý let seděla. Když jsme přistáli a já vystupovala z letadla poděkovala jsem Eshley (spoluletušce) že to vzala za mě a odjela jsem taxíkem domů, kde jsem se převlékla do teplého a pak jela taxíkem k doktorovi. Čekala jsem v čekárně a v tom mi zazvonil telefon tak jsem ho zvedla.

14. díl zákon přitažlivosti

27. července 2012 v 13:30 | TheLadyChristyn - majitelka blogu a zuzí
tenhle dílek psala Zuzí...doufám že zanecháte komentíky... moc se snažíme. tak do toho:-)

14 diel
Otec mi podal malú krabičku tak som ju otvorila a boli v nej nádherné troje náušnice jedny boli bledo modré pierka , druhé boli kamienky bledo červene a na miestach tmavé a tie tretie boli strieborne kruhy z mali my kamienkami. "oco sú naozaj nádherné " hneď som mu skočila do náruče "hihi no tak si rozbaľ ešte ten druhy " podal mi taštičku a keď som znej vytiahla ružové tričko s nim tak som sa proste musela zasmiať "hihi oco to tričko som si už teraz zamilovala " znovu sme sa objali a vtom mi zazvonil telefón.

13. díl - zákon přitažlivosti

19. července 2012 v 23:39 | theLadyChristyn - majitelka blogu
tak aje tu jeden z dalších dílů této báječné ffky kterou píšu se zuzí....moc nás to obě baví a myslím že ta ffka stojí za pár komentíků tak prosím nějaké napište at víme že se vám líbí!

13. díl
Společně sme Pizzu snědli a pustili si v obýváku film "mezi námi děvčaty" abychom se uklidnili, ve čtvrtce filmu někdo silně bušil na dveře. Obě sme se šíleně lekly. "počkej tu a po případě se schovej" pošeptala jsem Carm. Potichu jsem došla ke dveřím, vzala jsem nůž od Pizzy a dala si ho za záda. "kdo je tam?"-"to jsem já Joe"-"o bože" nůž jsem položila na botník a prudce otevřela dveře.

28. díl - smůla nebo štěstí

19. července 2012 v 19:09 | theLadyChristyn - majitelka blogu
no, jsem zvyklá všechno do detailu rozepisovat a proto jsem tenhle dílek trochu odflákla a nerozepisovala jako jiny ale potřebuju s tím už hnout a přejít k hlavní myšlence téhle ffky takže s enezlobte a doufám že dílek se bude i tak líbit. zanechte komentíky prosím

28. díl
Jen co jsem zavřela dveře za ním. Už Beth běžela po schodech a zastavila se u mě "tak mluv, ne počkej jdeme si sednout" vzala mě za paži a utíkala se mnou do společné místnosti kde je velký gauč.. no tam kde s evšichni vždycky scházíme. "tak ted můžeš"-"fajn"…začala jsem jí vyprávět jak je Joe prostě hodný, milý, zajímá se o mě, zná všechny detaily, je prostě dokonalý. Během dlouhého povídání domů dorazila i Bonie tak jsem musela všechno zopakovat.

16. díl - já si tě pohlídám

19. července 2012 v 15:10 | theLadyChristyn - majitelka blogu
trochu rozdílný díl od minulého...no snad se vám to bude líbit...ale popravdě život je prostě takový.. jednou jste nahoře jednou dole...

16. díl
Nemohl jsem nějak usnout. Přemýšlel jsem nad tím, co všechno mi řekla. Proto je vždy taková odtažitá, předem všechny vyleká, že se s ní nikdo nechce ani znát a má tak pokoj od citů jenže já se jí nelekl… ba naopak…. Počkat řekla že se bojí že už je pozdě… co to znamená? Je snad do mě zamilovaná? Bože…ona je… vždyť to svím způsobem sama řekla….musel jsem se nad tím pousmát. Přivinul jsem si jí více k sobě a konečně taky usnul.

vzpomínáte?

19. července 2012 v 11:05 | theLadyChristyn - majitelka blogu

ahojky koukala jsem na google na nějaké obrázky a tam se mi objevil Nick s jeho hrozně dlouhými vlasy....oproti tomu jak vypadá ted mě to pobavilo....co vy vzpomínáte?


27. díl - smůla nebo štěstí?

18. července 2012 v 10:48 | theLadyChristyn - majitelka blogu
jak ste se těšili na další dílek? strašně dlouho jsem nic nepřidala tak tu pro vás mám velmi....velmi opravdu velmi krásný dílek.. teda doufám že se vám bude líbit tak jako mě!!! snažila jsem se! prosím zanechte komentíky

27. díl
Ve studiu jsem si sedla na gauč a pozorovala kluky, po chvilce jsem si otevřela své desky a začetla plány letů a jejich podrobnosti jako že Let do Anglie budu mít červený kostýmek, let do Irska žlutý kostýmek, jak dlouho se ve městě zdržím, v kolik mi to letí a různé drobnosti k letu. Když jsem složku dočetla, podívala jsem se na Joa, zrovna se s Kevinem smál asi Nickovi protože ten se tvářil zaraženě a propaloval je pohledem.

Kevin and Danielle

18. července 2012 v 6:24 | theLadyChristyn - majitelka blogu

tuhle fotku poslali na twitter.. je nádhernááá:-)


Nick Jonas a jeho OP

18. července 2012 v 6:21 | theLadyChristyn - majitelka blogu

Nick Jonas na twitter se dostala tato skvělá fotečka... ani nevím jestli vůbec jí smím sem dát ale když už je venku...tak se mi asi nic nestane když jí tu zveřejním ne?


Joe - Bench - life style for men!

18. července 2012 v 6:17 | theLadyChristyn - majitelka blogu

takže na twitteru má Joe tweet a je to odkaz na stránku, kde nedávno fotil jak jistě víte foto pro Bench, konečně se můžeme podívat na pár fotek a přečíst si bezva článek.... skoro všemu jsem rozuměla i když pár slovíček jsem hledala ve slovníku ale nebylo jich moc, jelikož je to o módě a to jsem se ve škole učila tak trochu vím....chtěla jsem vám to přeložit a napsat ale nějak nevím jestli byste o to měli zájem tak jsem to nechala.. je to přece jenom o něco delší článek... no podiívejte se a komentujte :.-) myslím že těch pár fotek je senzačních... moc mu to tam sluší on je prostě HOT! tak tu je odkaz: http://www.philstar.com/Article.aspx?articleId=828507


nové SB

17. července 2012 v 18:22 | theLadyChristyn - majitelka blogu |  k blogu

Ahojky všichni.....mám nové SB, tímto jí chci přivítat takže ahojky:-)

jmenuje se Kristi, jako já ale já mám druhé Y tvrdé :-D no nic, každopádně podívejte se na její nový blog http://fan-jb.blog.cz, jak jsem zjistila dříve měla hodně blogů ale přestala s tím a ted opět začala...no možná jí některé z vás znáte ale já jsem v tom nová necelý rok tak nevím :-)... nezapomeňte si přečíst její první ffku na tom jejím blogu, je opravdu moc pěkná......původně to měl být článek tak se třema slovama VÍTÁM TĚ KRISTÍ ale tak nějak sem se rozepsala ani nevím jak.. :-D no tak tod asi vše... tak ještě jednou ahoj a já končím...


návštěvnost za minulý týden 9. 7. - 15. 7.

17. července 2012 v 18:02 | theLadyChristin - majitelka blogu
mockrát vám děkuju že navštěvujete můj blog :-)

Navstevnost za minuly tyden (9.7. 2012 - 15.7. 2012) je:
Pondeli: 16
Utery: 34
Streda: 32
Ctvrtek: 24
Patek: 11
Sobota: 10
Nedele: 17

Celkem: 144

a je venku!

16. července 2012 v 19:06 | theLadyChristyn - majitelka blogu

tááák jsem š%tastná jak blecha, bolavá stolička je konečně venku ale že to byla parádní operace....ráno jsem šla k zubařce v 8 hodin. přijmula mě ve třičtvrtě na devět a v 9 hodin a dvacet minut, jsem se zvedla z lůžka a konečně šla domů. do 4 hodin odpoledne mi tekla krev pořád proudem.....chjo nikomu bych to nepřála. doktorka mi nejdříve píchla injekci po několika minutách když už zabrala mi chtěla začít trhat jenže to vůbec nešlo, stolička jak z kamene. tak mi kus zubu odvrtala jenže to mě začalo bolet ještě víc. stoličku mi musela několikrát opíchat injekcí (a to že já mám z injekcí fobii-nesnáším injekce) protože mě to furt bolelo. pak mi nařízla kousek dásně aby to uvolnilo a zub mohl jít ven, jenže v tom se ji tam zasekl ten háček takže musela bojovat aby ho vytáhla a mohla zub znovu podebrat a vypáčit ven. zub se rozpůlil takže musela vythnout první díl a pak druhý díl... krve jak z vola...když jsem odcházela venku lilo jako z konve a já neměla na autobus tak jsem přes půlku města musela jít domů pěšky v dešti.... okolo půl páté hodiny mi injekce postupně přestávala působit...měla jsem jich dost tak to trvalo no.....ale i přes tohle všechno.....jsem strašně ráda že ta bolavá stolička je venku a už mě nebolí...ted mě bolí ta díra co po ní zbyla ale to je normální po vytržení zubu...no doufám že takový zážitek už nikdy nezažiju!!!

ted nějaké novinky. dneska skusím dopsat pár dílů od ffek... tak si řekněte kterou mám přidat, kterou rádi čtete a já vám jí přidám....ju?


říkám to nějak často!!!

15. července 2012 v 20:15 | theLadyChristyn - majitelka blogu

ahojky všichni, moc moc opravdu moc se omlouvám, vím že tohle říkám poslední dobou dost často ale opravdu mě to mrzí že jsem tu od čtvrtka od rána nebyla ale mám pro mě dost vážný důvod, a pevně doufám že se na mě nebudete zlobit........ ve čtvrtek mě začala bolet stolička která měla být už dávno vytržená jenže zubařka mi tenkrát řekla že jestli nebolí tak není třeba..... no a právě ve čtvrtek mě začala nehorázně bolet. volala jsem teda zubařce a ta mi řekla že má volno až 2. srpna. celý dny až do dneška umírám od bolesti. na víked přijela ségra z prahy tak jsem měla možnost jí zase po dlouhé době vidět. snažila se mě od toho odreagovat a stejně jí to moc nešlo. bolest neustala a i ted mě to šíleně bolí. leduju to aby to aspon na chvilku přestalo ale i tak se ta bolest vrací. pohotovost v nemocnici zrušili takže i tak mam smůlu ale rozhodla jsem se že zítra jdu prostě k zubařce jako akutní příjem a budu tam oxidovat do doby než mi tu stoličku nevytrhne!!!! už to nevydržííííííííííííííííííííííííím! tvář mám celou napuchlou, dáseň okolo stoličky oteklou!!!! tak doufám že se na mě nezlobíte a pochopíte mě... zítra když se to podaří tak bych přidala nějaké ty novinky....už jsem se konečně naučila zacházet s Twitterem tak snad budou přibývat i nějaké statusy našich milovaných hvězd:-) mějte se krásně a děkuju...páfans video pro Joa

12. července 2012 v 10:46 | theLadyChristyn - majitelka blogu

Ahojky jak asi jistě víte 15. srpna má Joe Jonas narozeniny, napadlo mě že bysme mohli společně udělat narozeninové video jako každý rok. chtěla jsem se zeptat jestli to máte někdo v plánu a nebo se ke mě připojíte. mám skvělý nápad jak by to video mohlo být ale potřebovala bych nějaké fotky Fanoušků (čili vás) tak jestli byste měli zájem o spolupráci napište do komentářů, mockrát děkuji :-)video Joa na kolotoči

10. července 2012 v 23:24 | theLadyChristyn - majitelka blogu
ou jak já bych chtěla taky na tu atrakci.... to video je úžasný!!!!! přála bych si tam být! no video si užijte!!! Joe je prostě k sežrání!!


12. - zákon přitažlivosti

10. července 2012 v 20:48 | theLadyChristyn - majitelka blogu
tak zase je tu další část, užijte si jí a Hope you like it.....zanechte komentík :-)

12 diel.
Taxík ma odviezol priamo domov. Zaplatila som taxikarovy. Vyšla som do môjho bytu, tam som si hneď zbalila veci a išla som do domu v ktorom žijem z otcom. Keď som prišla do domu hneď som za sebou zamkla dvere a skontrolovala som okna či sú dobre pozatvárané.