Říjen 2012

20. díl - já si tě pohlídám

30. října 2012 v 9:48 | TheLadyChristyn - majitelka blogu
tak jsem měla noční a napsala jsem vám další dílek snad se vám bude líbit a budete mi hodně psát vaše komentíky mě velice potěšili a moc vám za ně děkuju....jen tak dál:-)

20. díl
Joe:
Už sedím s šéfem Molly v čekárně v nemocnici něco přes hodinu a půl…. Do sálu přivolávají čím dál tím víc lékařů. Proboha. Marcus (její šéf) se opřel lokty o kolena a svěsil hlavu do dlaní. Znovu, po několikáté se rozbrečel. Oba tu sedíme jako trosky, musí být na nás skvělý pohled ale je mi to ted jedno. Hlavně aby žila. Bože prosím pomoz! Jestli jí necháš žít, udělám cokoliv… prosím. Po probrečených třech a třičtvrtě hodinách jsem šel na toaletu.

Špatná rozhodnutí 5. díl

28. října 2012 v 16:57 | Týna
Tady máte daší díl:) K tomu, jak si Joe kupuje psa- je to Winston- vím, že ve skutečnosti mu ho dala Ashley, ale já jsem potřebovala, aby si ho koupil sám, tak si ho koupil Smějící se

Po vyšetření jsem poslechla doporučení sestřičky a poté i lékaře - odpočívala jsem. Potřebuju, abych se odsud dostala ne za tři nebo čtyři, ale za dva dny, protože mám mít schůzku s tím pánem, který prodává štěňata a kdybych tam nedorazila, prodal by ho někomu jinému a to se mi riskovat nechce. Snažím se šetřit, co nejvíc to jde, abych byla v pořádku. Uplynuly dva dny strávené nuděním se a spánkem. V půl jedné mi přinesli oběd (teda dá-li se tomu tak říkat). Někdo zaklepal na dveře.

19.díl - Já si tě pohlídám

27. října 2012 v 21:26 | TheLadyChristyn - majitelka blogu
POZOR POZOR! tento díl je za a) o něco delší než normálně, prostě se to nedalo zkrátit :-D a za b)není psaný ani z Joovi perspektivi a ani z Mollyiny perspektivi a to popsaný z oka autora či diváka no snad to pochopíte, doufám že se vám bude tenhle díl líbit a že ho budete komentovat fakt jsem se s ním nadřela asi 4x jsem ho přepisovala.......snad si zaloužim aspoň jeden komentář za to jak jsem se snažila.. děkuji moc...užijte si to a nebojte ještě nás pár dílů čeká....nevím zda to bude hapyend nebo sadend! uvidíme :-)

19. díl
Tak kluci vyšli na pódium a začali zpívat písničky které fanoušky dostali do varu. Pak přešli na pomalé songy. Než začali zpívat When you look me in the eyes, tak Joe řekl "víte, umění jako takové, má mnoho různých směrů znám jedno pořekadlo, které jsem nikdy nechápal….pochopil jsem ho až před pár dny a abyste mě pochopili, zamiloval jsem se, bohužel moje láska není opětována. To pořekadlo zní : Zůstat jen kamarád s člověkem, kterého milujete jen proto, abyste ho neztratili, to je největší umění! Snad někdy pochopíte co tím je řečeno. Tuhle píseň chci věnovat jí…a samozřejmě vám všem co jste tady" při poslední větě se koukl doprava za oponu na ní.

Špatná rozhodnutí 4. díl

25. října 2012 v 21:18 | Týna
Joe:

Jsou 3 hodiny a já se už nějakou chvíli nudím. Zničeho nic se ta holka, kterou jsem sledoval, zvedla, zaplatila a odcházela. Když vyšla z baru najednou...

36. díl - smůla nebo štěstí?

25. října 2012 v 10:55 | TheLadyChristyn - majitelka blogu
36. díl
Mell:
Bříško mi skoro už přestalo růst, všichni říkají že ten kluk bude hodně veliký jelikož mam břicho obrovský. Taky za pár dní jsou vánoce. Dneska jsem dokoupila poslední dárky co mi chyběli a ted je musím pěkně zabalit. Po pár hodinách balení mi někdo volal. "halo?"-"ahoj tady Denies. Nepřišla bys dneska k nám na oběd?"-"no, mamka zrovna vaří ale můžu se stavit po obědě"-"dobře musím s tebou něco probrat"-"to zní důležitě"-"je to důležitý"-"dobře tak okolo 2-3 hodiny přijdu jo?"-"dobře tak ahoj"-"ahoj".

Špatná rozhodnutí 3. díl

24. října 2012 v 22:51 | Týna
Z domova jsem vyrazila v 18.45, budu to stíhat přesně na zahájení. Club se jmenoval 'Blue Lagoon' a byl opravdu ohromující. Veškerý nábytek byl sladěn do modro-bílé, mých oblíbených barev. Zdi byly bílé se světle modrými motivy z mořského světa a tmavě modrými námořnickými znaky. Byla jsem překvapená, ale zároveň se dal luxus očekávat od klubu, kde se koná VIP party.

Špatná rozhodnutí 2. díl

23. října 2012 v 16:20 | Týna
Tak tady máte 2. díl té nové ffky. Příjemné čtení Smějící se


Nastoupila jsem do letadla a jelikož jsem věděla, že mně čeká dvanáctihodinový let, vzala jsem si s sebou knihu. První dvě hodiny jsem si četla a potom jsem usnula, ani nevím jak. Vzbudila mně až letuška. ''Přejete si něco k pití?'' ''Džus.. Máte jablkový?'' ''Samozřejmě.'' ''Tak jeden, děkuju'' usmála jsem se na ni. Po půlhodině, kterou jsem opět pročetla, se rozváželo jídlo.

Špatná rozhodnutí

22. října 2012 v 20:05 | Týna
Tak začínám taky psát fanfiction, doufám, že se vám bude líbit Smějící se Vaše názory pište do komentářů.
Je to o mladé diplomatce April, která se stěhuje od své rodiny do Los Angeles a začíná tam nový život snů.

Špatná rozhodnutí 1. díl

22. října 2012 v 19:37 | Týna
Tak tady máte tu slíbenou ff, doufám, že se bude líbit;) Omlouvám se, že je kratší, ale přece jenom je to úvod a víc jsem zatím nestihla..''April, zlato, vstávej!'' křičela na mně mamka. ''Dneska je tvůj velký den!'' Pomalu jsem vstala z postele, protáhla se, zívla a poté sešla dolů na snídani. ''Tak co, těšíš se?'' zeptala se mně Míša, moje malá, 8 let stará sestřička. ''To víš, že jo, ale bude se mi po vás stýskat..'' řekla jsem rozespale. Dnes odlétám do L.A., splnit si svůj sen. Právě jsem vystudovala diplomatickou školu a jedu tam kvůli ní, na praxi. Byt mám propůjčený od nich, ale budu si vydělávat sama, přece jenom mi je už 21 let.. Přesto jsem dostala od rodiny kapesné. Už jsem se potřebovala postavit na vlastní nohy, bylo jen otázkou času, kdy se to stane. ''Ještě aby ne.'' usmál se na mně táta. Včera přijela celá rodina k našim do domu, aby se se mnou rozloučili, a tak tu i přespali. V 11 hodin mně doprovodí na letiště. Prohlédla jsem si všechny tváře sedící u stolu. Táta, máma, Míša, brácha, jeho přítelkyně Kája, babička s dědou... Opravdu mi všichni budou moc chybět. Kvůli škole jsem odjížděla do zahraničí často, ale ne na tak dlouho a už vůbec ne sama. Najednou se mi něco otřelo o nohu. ''Ty mi taky budeš chybět, Artíku.'' Malý černý pejsek se na mně vyčítavě podíval, jako by tušil, že ho opustím. Pohladila jsem ho po hlavě a pak pokračovala. ''Myslím, že je čas se jít připravovat, ať to stihnu.'' Stejně jsme u snídaně skoro nemluvili, ta atmosféra nebyla normální, to není ticho ani dvě vteřiny. Zvedla jsem se, sklidila a vydala se opět do svého pokoje. Věci jsem měla sbalené už dávno. Osprchovala jsem se, vyčistila si zuby, učesala a vyžehlila si vlasy, namalovala se a následně jsem byla připravená. Naložili jsme tašky do auta a vyrazili. Na letišti mně všichni objali, odnesli mi tašky a pak jsme se museli rozloučit, nemohli tam se mnou zůstat, protože jeli něco zařídit. Poté mi nezbylo nic jiného, než čekat na let.

FF

20. října 2012 v 19:07 | Týna
Ahoj, přemýšlím o tom, že taky začnu psát fan fiction. V hlavě už mám nápad, myslím, že by to mohla být celkem zábava. Jen potřebuju vědět, jestli by o to byl zájem (doufám, že bude:)), protože nikdo zatím moc na moje články nereagujete. Prosím, do komentářů mi napište, kdo byste o to měl zájem a jestli do toho mám jít:)

18. díl - já si tě pohlídám

15. října 2012 v 21:56 | TheLadyChristyn - majitelka blogu
ahojky tak především chco poděkovat mojí spoluadmince že přidává novinky když já to nestíhám jsem každý den 12 hodin v práci a pak padnu do postele únavou že nic prostě jinýho nestíhám ale občas mam volno tak budu přidávat jednou za čas.. hold práce je práce no...mrzí mě že na blog už nemam tolik času jako dřív...jinak tady vám teda posílám další dílek téhle ffky jestli si nepamatujete co bylo za díly před tím a o co vůbec jde můžete se podívat TU! je to už dlouho co jsem nic nepřidala :-) pěkné počteníčko a komentíky prosím :-)


18. díl
Ráno jsem se probudil a šel na snídani. Hned po ní jsem se šel vysprchovat a obléct a jeli jsme zkoušet do arény. "brácho….hej Joe posloucháš vůbec co ti říkám?!"-"co? Ne promin, jen jsem přemšlel"-"a nad čím? Nezdá se ti že dneska jsi nějakej moc zamyšlenej? Doufám že to nezkazíš…."-"neboj nezkazím"-"fajn takže jak jsem ti ted říkal když si neposlouchal…..zopakuju ti to…prohodíme tři písničky aby sme to zvládali lýp a mohli si i odpočinout okej?"-"fajn jaké to jsou?" a tak jsem zase na chvilku myslel na dnešní koncert a vnímal co se dělo okolo a nemyslel naní. Po zkoušce jsem se šel vysprchovat a hned na to obléct do oblečení určené na koncert. Pak jsem šel do salonku kde se vždy sejdeme všichni….celá kapela rodina atd.

Tetování

15. října 2012 v 21:30 | Týna
Joe a Nick mají nová tetování! o.ONick přidal na instagram fotku s popiskem Mercy forever.

A Joe přidal na instagram fotku s popiskem Help me help you.
Tak jak se vám líbí? :)

Radio City

12. října 2012 v 14:45 | Týna
Ahoj, jak asi víte, včera v osm večer (ve 2 ráno našeho času) se konal koncert JB, 1. po dvou letech, kde zazněly (pokud dobře počítám:D) 3 nové písničky. Jmenují se Wedding Bells (ukázku jsme mohli slyšet na Live chatu v srpnu), Let's Go a First Time.

Dávám vám sem odkaz na celý koncert, určitě se koukněte, stojí to za to:)

http://www.youtube.com/watch?v=1v_71iQk9xw


Další koncert je ode dneška přesně za týden v Manile.

Přidávám taky pár fotek, jestli budete chtít, napište do komentářů a já přidám další. Dost o tom ale pochybuju, protože nikdo moc zatím nereagoval na moje články, tak nevím, jestli se vám mám nějak moc věnovat. Uvidím;)Jsou dokonalí<3


my notebook is caput!

10. října 2012 v 14:06 | TheLadyChristyn - majitelka blogu
ahojky srdíčka moje tímto dopisem se omlouvám za nadcházející měsíce co nastanou... bohužel mi odešel můj notebook jak ste si mohli asi myslet už z názvu. no mamka mě na její počítač nepustí když je doma takže se tu objevovat jen málokdy tak se omlouvám že tu nebudu tak často... jediné co vím je že mamka mi řekla...ehm... cituji "no tak ti koupím notebooka k vánocům ale už nic jinýho nedostaneš" takže můj původní dárek k vánocům co jsem chtěla asi nedostanu....mimochodem jde o foťák Nikon a novou kytaru.....ale mam smůlu....holt dostanu počítač a nic víc... no nevadí....tak jen abyste věděli žře tu budu málokdy jo a dopíšu vám nějakou ffku at budu moct přidat novou ju....snad mě pochopíte...

zatím pá vaše TheLadyChristyn

..... Love you


Joe v THE NEXT & Info o novém albu!

3. října 2012 v 19:18 | Týna
Včera v 18.oo (o půlnoci našeho času) jsme mohli sledovat další díl show THE NEXT, ve které účinkuje Joe jako porotce.


Na fotce s Jean Jacket.
další foto: http://oceanup.com/2012/october/02/joe-jonas-next-vest-jean-jacket


Je tak zlatý<3:))


Nové album


Našla jsem také rozhovor, které poskytl Joe (a Kevin) o nové hudbě.


video: http://www.mtv.com/videos/news/826748/jonas-brothers-plan-to-drop-an-album-this-year.jhtml (Joeův rozhovor)
článek: http://oceanup.com/2012/october/02/kevin-jonas-so-much-riding-album


Kevinův rozhovor (přepis):
"Udělali jsme nějaké věci 'mimo mísu'. Udělali jsme nějaké věci, které jsou rocky(rockové), poppy(popové) i country. Udělali jsme všechno. Jsou lidé, kteří se ptají "Kde je nová hudba?" a myslím, že na ni čekají, aby vyšla rychle. Ale opravdu, kultivovali jsme to dlouho.

Opravdu chcete strávit potřebný čas, aby to bylo dokonalé, jak může být, protože taková je cesta k tomuto albu... Byli jsme pryč tak dlouho, že když to není správné, pak by to mohlo jít velmi špatně. Já se opravdu těším na lidi poslouchájící novou hudbu.'' (omlouvám se, překlad není úplně perfektní)

článek a více fotek: http://oceanup.com/2012/october/02/kevin-jonas-so-much-riding-album


Kev&Danielle včera přijíždějící na letiště LAX v LA.

Meet you in Paris

2. října 2012 v 21:04
Nevím jestli jste to viděli nebo slyšeli, ale na youtube se objevily další části MYIP, takže jestli chcete, poslouchejte)
Taky se tak těšíte, jako já? o.O <3Omluva II.

2. října 2012 v 20:53 | Týna
Ahoj, taky se opravdu omlouvám, že jsem nebyla aktivní, ale nemám skoro čas, kvůli škole, fotbalu apod.
Do konce týdne bych ale měla začít fungovat normálně, doufám:)


Jinak, naši kluci byli dneska na společném obědě v restauraci Ostaria Mama v Kalifornii.


35. díl - smůla nebo štěstí?

2. října 2012 v 10:21 | theLadyChristyn - majitelka blogu
tady máte slíbení dílek...snad se vám bude líbit! prosím komentíky:-)

35. díl
O další týden později jsem šla do práce (do centráli) dát výpověď. Mamka šla samozřejmě se mnou. Vše proběhlo hladce. Pak jsme jeli autem do nemocnice k mé gynekoložce a tam jsem si lehla na lehátko a vyhrnula si tričko. Doktorka mi bříško namazala gelem a pak mi po něm jezdila tím přístrojem. Mamka mě celou dobu držela za ruku a s uplakanou tváří a šťastným úsměvem koukala na obrazovku.

jsem zpět!!!!a mám novinky

1. října 2012 v 22:10 | theLadyChristyn - majitelka blogu
ahojte zlatíčka moje.....moc moc se vám omlouvám že jsem tu tak dlouho nebyla....vidím že tu nebyla ani moje nová spoluadminka ale to vůbec nevadí....víte měla jsem ted moc problémů a věcí ve svém životě a potřeboval ajsem to všechno vyřešit... našla jsem si konečně práci ale nejsem si jistá zda to tam vydržím... pracuju v herně kam chodí oplzlý chlapy hrát automaty a nadávají mi protože vždy prohrajou ale copak já za to můžu???? no nic ted to tu nebudu řešit a povídat vám všechny mé trápení to by bylo na dlouhý až nekonečný dialog.....sdělím vám pár novinek co se blogu a vás týče ju???

takže za

1. zítra vám dodám další díly ffek.... těch rozepsaných a možná...opravdu ale jenom možnáá vám přidám jednu úplně novou.. ale to záleží na tom zda mi napíšete pár komentíků sem... vím je pozdě ale já teprve před chvilkou přišla domů....

2. Zuzí moc se ti omlouvám že jsem ti nenapsala a že jsi musela čekat... no napíšu ti zítra mé nápady.. doufám že ty nějaké máš taky a když né tak to nevadí já jich pár mám...

3. Mirko taky se ti omlouvám že jsem ti stále neposlala další díl....ty víš čeho :-D slibuju že to zítra napravím juuu

4. na facebooku je jedna fanouškovká stránka ČR a Slovenska..možná jí znáte..no holky tam dělali Diplomky nebo spíše Poukazy pro správné fanoušky... taky jsem si nechala jeden udělat tak snad se vám bude líbit tak moc jako mě :-)