Listopad 2012

1st Birthday here :-)

23. listopadu 2012 v 23:39 | TheLadyChristyn - majitelka blogu

Ahojky docela dlouho jsem tu nebyla, taky to má odezvu na návštěvnosti tohoto blogu skoro nikdo ste tu nebyl ale pár vás tu bylo tak vám chci poděkovat... jinak za tu dobu co jsme tu ani já ani Týnka nebyly se toho stalo hodně a především to že tenhle blog měl 10.11.2012 první narozeniny!!!! takže chci vám všem poděkovat za to že jste sem celý ten rok chodili četli moje články, ffky a prohlíželi fotky a videa a prostě všechno co se tu dělo, protože bez vás by ten blog už dávno skončil kdybyste ho nenavštěvovali.....takže ještě jednou mockrát děkuju a všechno nejlepší :-)

PS: ode dneška už sem zase budu chodit a přidávat všechno možné jako dříve a děkuju vám za to že ste těch pár dní beze mě a Týnky vydrželi....(no i když většina z vás to ani nepostřehlo jelikož vás tu spousta nebyla....ale nevadí) v každém případě jsem zpět... :-)


Špatná rozhodnutí 6.díl

13. listopadu 2012 v 18:49 | Týna
OPRAVENÁ VERZE! Promiňte, že je tenhle díl tak krátký a že jsem sem tuhle ffku dlouho nepřidávala, ale vážně jsem vůbec neměla čas.. Ať se líbí ;)) PS: tady je outfit, který měla Alyss na sobě, když šla pro štěně.. Takové obrázky budu teď přidávat častěji, protože to 'vyrábím' a hodně mě to baví, tak to snad oceníte..

podivné že?

4. listopadu 2012 v 22:05 | TheLadyChristyn - majitelka blogu
je až s údivem podivné možná podezřelé jaká situace se nám naskytla.........stejně jako Joe Jonas si nechává narůst vlásky jako měl v CampRocku coož i oznámil že si je tak chce nechat znovu narůst.....tak když se ted podívám na Demi Lovato jak si znovu obarvila vlasy na svou původní hnědou a do toho má ofinku scelá náhodně taky vypadá jako v Camp Rocku.......bylo by skvělé kdyby opravdu sehráli CampRock 3 ale jelikož to veřejně odmítli tak se to asi nestane v každém případě by to bylo krásné velké překvapení ale bohužel všichni víme že to tak není ale je pěkné je zase vidět tak jak sme je poznali!!!!! co si o tom myslíte?????

I keep bleeding love!! sorry

4. listopadu 2012 v 21:25 | TheLadyChristyn - majitelka blogu
Ahojky taky se chci omluvit že jsem tu nebyla ale jak můžete už zjistit z nadpisu, krvácím láskou......já a můj přítel jsme se po dvou a půl letech rozešli a já jsem to prostě nezvládla....asi jistě víte jak to chodí po roschodu, počítám že každá(ý) z vás to někdy zažil(a) takže asi víte že první fáze... nevylezete z postele a truchlíte, druhá fáze...truchlíte u romantického filmu a už jste dokonce schopni jít vyvenčit i psa, třetí fáze......truchlíte a balíte jeho věci do krabice aby vám ho furt nepřipomínali, předposlední fáze postupně už se z toho dostáváte a konečně poslední fáze...jste vyléčeni a vystavíte si plyšáka co jste od něj dostali na památu a už vás to nebolí a jen myslíte na to pěkný ale pe život jde dál a vy jste v pohodě.....no já jsem teprve v druhé fázi jelikož musím chodit do práce a jelikož mi tam chodí lidi tak ani truchlit nemůžu takže mi asi potrvá dýl než se dostanu k třetí fázi....po práci jdu stejně domů a truchlím celou noc.....tak jen aby ste znali důvod mé nepřítomnosti....slibuju že brzo něco přidám a napíšu ale ještě se na to moc necítím tak se předem omlouvám že tu ještě pár dní nebudu.....moc děkuju za pochopení.Ahoj,

4. listopadu 2012 v 17:18 | Týna
moc se omlouvám, že jsem tu teď nebyla, přes týden jsme měli oborové dny, spaní ve škole, tréninky.. a já jsem vůbec nic nestíhala. Dneska odjíždím do Německa, takže bohužel tu zase nebudu. Slibuju vám, že až přijedu, budu pokračovat v té ffce a budu se vám věnovat. Mějte se hezky. ;)