Leden 2013

jsme zpět

28. ledna 2013 v 18:22 | TheLadyChristyn
Ahojky jak jste se měli? chyběly jsme vám?? chci se vám omluvit že jsem tu pár měsíců nebyla ale důvodem je že jsem neměla počítač, můj notebook v listopadu přestal fungovat a já si teprve před 5 dny koupila nový tak se na mě nezlobte....mezi tím co jsem tu nebyla tak přesto jsem to nezanetbala psala jsem několik ffek na papíry... tak je postupně přepisuju do pc a postupně vám je sem budu i přidávat...těšíte se? no snad se vám budou líbit...big news:

slečna Mirka s triplej.blog.cz byla tak hodná že mi udělala nový dess s Nickem Jonasem no neni krásný? ještě jednou bych jí chtěla poděkovat jelikož si s tím dala hodně práce a já jí ještě otravovala s tím co bych chtěla pozměnit....chuděrka má to semnou těžký....tak ještě jednou děkuju a doufám že i vám se lbí tak jako mě!!!!!

Nová FF

26. ledna 2013 v 15:42 | Týna
Ahoj, po dlouhém čase jsem zase tu a rozhodla jsem se (teda jestli budete pro), že napíšu novou FFku. Jmenovala by se Pieces of a heart, tak mi do komentáře kdyžtak napište, jestli byste jí chtěli. Budu jí mít na papíře, takže bych jí měla přidávat pravidelně:) byla by tak trochu podle mojeho vlastního života, pokud byste teda souhlasili, byla bych ráda. Mimo to mi do komentáře napište, s kým by měla být (mně tam asi nejvíc sedí Joe) a co bych měla udělat s tou starou fanfiction - špatná rozhodnutí. Vůbec nevím, jak by mměla pokračovat, myslíte, že ji mám smazat? Jinak dodatečně, doufám, že jste si užili Vánoce, do nového roku jste vstoupili štastně a vyšly vám dobré známky na vysvědčení:)