Únor 2013

Pieces of a heart 1.díl

27. února 2013 v 20:35 | Týna

Ten příběh se děje v době, kdy je Joeovi přibližně 15/16 let, nezlobte se na mně, že z něj udělám takový tele:D a nenechte se zmást, ono se to může zdát, jako by ten příběh už skoro skončil, ale vlastně ani nezačal, to nejdůležitější ještě přijde;D

Pieces of a heart

26. února 2013 v 21:22 | Týna

Špatná rozhodnutí 6.díl new

24. února 2013 v 0:02 | Týna
http://kristyninsvet.blog.cz/1211/spatna-rozhodnuti-6-dil < tady najdete opravenou verzi 6. dílu, v podstatě je to skoro celý změňený:D kdo to čtete, dejte prosím komentář nebo nějakou hvězdičku, abych věděla, jestli to má cenu. :)

už tu budu přísahám!

12. února 2013 v 0:43 | TheLadyChristyn - majitelka blogu
Ahojky moc se omlouvám že jsem ještě nic nepřidala ale neměla jsem moc čas. nejdříve jsem byla nemocná... měla jsem zánět průdušek a zánět hlasivek takže jsem o hlasivky přišla a nemohla mluvit měla jsem antibiotika po kterých sem prospala skoro celý dny a noci....a když jsem se skoro uzdravila tak mi maminku odvezli do nemocnice a musela jsem se doma starat o fenku nemocného mamky přítele uklízet, vařit a prát a ještě chodit do práce opravdu jsem neměla ani minutku času ani na sebe natož na blog.. dneska ale mamku pustili z nemocnioce domu sice se doma bude ještě léčit a já se o ní musím postarat.. vařit uklizet donést věci do postele co bude potřebovat atd...ale slibuji že už to bude lepší a že se konečně dostanu k tomu a něco vám sem přidám.....ted jsem taky v práci na noční....moc času tu taky nemam tak se moc omlouvám ale od ted to bude lepší a už začnu přidávat zase už tu budu přísahám.......děkuju moc za pochopení:-)

Špatná rozhodnutí - změna

2. února 2013 v 12:47 | Týna
Ahoj, rozhodla jsem se, že změním poslední dva díly fanfiction špatná rozhodnutí, jelikož jsem dostala lepší nápad, jak by to pokračovalo. Tudíž změním půlku 6. a celý 7. díl. Doufám, že vám to nebude vadit, ale popravdě jsem nějak nevěděla, co bych s tím měla dělat, takže to bude takhle:)

Ještě bych vás chtěla poprasit, aby jste TADY zahlasovali za kluky, už na BSB hodně ztrácíme..

Mimochodem, jak vám dopadlo vysvědčení? :D