Březen 2013

36. díl smůla nebo štěstí

19. března 2013 v 12:30 | TheLadyChristyn - majitelka blogu
POZOR-DŮLEŽITÉ: ahojky konečně jsem si našla čas abych vám přidala další díl. víte omlouvám se že tu nejsem ale starám se o mamku. byla dlouho v nemocnici a ted se léčí doma, měla zápal plic a ted se bude léčit doma ještě tak 3 měsíce takže tu pořád moc nebudu ale budu se pokoušet najít si čas a vždy vám sem přidat aspon nějakou ffku když né novinky. musím každý den vařit a uklízet aby mamka byla v čistém vzduchu a sterilizovaném prostředí což s labradorem jde těžce a k tomu ještě chodím do práce a musím mamce vařit protože musí pravidelně jíst..a je toho mnohem víc ale nebudu vás tím zatěžovat tak přeju krásné čtení snad se bude líbit a přibudou komentáře.

36.díl
Joe:
další den jem jel teda k rodičům na povinný oběd. mamka udělala kachnu s knedlíky...mnam. "tak poslouchejte všichni, já mám pár návrhů značek aut které by bylo pro ni dokonalé budeme hlasovat..." řekla mamka a postupně nám ukazovala složky s autama a všichni sme si to prohlíželi.ke konci sme jich pár vyřadili až zbyly jenom tři po hodině dohadů zbyly jen dvě a po třech hodinách plných hádek a vyměňování názorů mamka dematu ukončila s tím "fajn nemůžeme se dohodnout.. Joe je to na tobě vyber"-"proč já?"-"za a) je to tvoje dítě za b) celý den jen mlčíš a ani jednou jsi nic neřekl..tak?"-"tak..." vzal jsem oba papíry s obrázky a popisky a chvíli jsem si to prohlížel "tak teda tohle". debata ukončena a konečně jsem mohl jít domů. nebudu poslouchat ty keci o tom že to dítě je moje....ale cokdyž...co když je opravdu moje? ne to je blbost....ale co kdyby přece? kdyby ano bylo by mi líto že jsem s ní nebyl po celou dobu jejího těhotenství....ne! je to nesmysl není moje!

Pieces of a heart 2. díl

16. března 2013 v 20:06 | Týna
Pokud se vám povídka líbí, komentujte, vždycky mi to zlepší náladu a hned se potom píše líp;)


Pieces of a heart..

13. března 2013 v 19:36 | Týna
Špatná rozhodnutí 7.díl

6. března 2013 v 18:15 | Týna
Další díl:) pokud se vám tahle povídka líbí a chcete brzo pokráčko, komentujte;)

ahojkyyyy!!! Joe v televizi.. ted!!

1. března 2013 v 12:25 | TheLadyChristyn - majitelka blogu
Ahojky všichni na prima love právě ted dávají nouzové přistání (hot in cleveland) s Joem a je to super!! já se na to tak těšila a ted sem nudou přepínala kanáli a najednou ho tam vidím a jsem unešenáí on je fakt skvělý herec!!! je tam tak krásnej!!
a pozor... vůbec nemusíte být sklamaní že ste to nestihli poněvač jsem našla že to budou opakovat a to 4.3. v 8:15 ráno tak se těšte :-) tak to byla jen taková zpráva ode mě snad vás potěšila :-) tak zatím pááá