Pieces of a heart 2. díl

16. března 2013 v 20:06 | Týna
Pokud se vám povídka líbí, komentujte, vždycky mi to zlepší náladu a hned se potom píše líp;)


''Sakra kde jste?'' zaklela jsem, hned poté, co jsem slyšela, že Lea přijala hovor. ''My jsme ještě u Jacka, pojď nám naproti.'' ''Hm.. super, doufám, že nám to ujede.'' řekla jsem naštvaně. ''Ježiš neboj se, stihneme to.'' ''Jen aby.'' s těmito slovy jsem se rozloučila. Od autobusové zastávky je to k Jackovu domu ani ne pět minut, takže jsem se ani nenadála a už jsem zvonila na jejich zvonek. Z jejich velkého domu vyšla jako první Lea. ''Já věděla, že si to mám vzít.'' zasmála se vytahujíc řasenku, kterou mě okamžitě začala malovat. ''Musíš se Joeovi líbit.'' ''Leo!'' okřikla jsem ji se smíchem. ''Vůbec nevím, jak se k němu mám chovat... Co má dělat?'' zeptala jsem se vážným a naléhavým tónem. ''Prostě nech věci přirozeně plynout.'' ''Ty se mi směješ! Nedělej si z toho srandu!'' smála jsem se. Dál jsme se v našem rozhovoru nedostaly, jelikož jsme od branky slyšely blížící se hlasy kluků. ''Ahoj.'' ''Ahoj.'' pozdravili mně Joe s Jackem sborově. ''Měli bychom si pohnout nebo nám to vážně ujede.'' naléhala jsem na ně okamžitěpoté, co jsem si uvědomila, jak dlouho jim to trvalo. Už o dvě minuty později jsme stáli na zastávce. ''Hele kolik Joeovi vlastně je?'' zeptala jsem se Ley tlumeně, tak, aby nás Jack a Joe stojící opodál, neslyšeli. ''Joe, kdy máš narozky?'' zeptala se ho přímo Lea. ''Jsi úplně blbá nebo co?'' sykla jsem na ní potichu než se Joe vzmohl na odpověď. ''V srpnu, proč?'' ''Jen tak..'' Kluci se zase otočili a začali o něčem zapáleně debatovat, určitě o nějaké počitačové hře, jak je tak znám. ''Zbláznila ses?!'' okřikla jsem ji, ale opět ne nijak hlasitě. ''Buď ráda, že jsem ti to zjistila. Já být tebou, tak do něj jdu, je starší a vyšší..'' řekla a tím narážela na Jackovu výšku. ''Zdá se mi to, nebo je dneska nějak... jinej?'' zeptala jsem se po chvíli, kdy jsem ho nenápadně pozorovala. ''Jo, já mu vyžehlila vlasy, sluší mu to... Hele už to jede.'' Nasedli jsme. ''Na co vlastně jdeme?'' chtěla jsem vědět. ''This is war, koukali jsme na trailer a vypadá to dobře.'' odpověděl mi Joe. Celou cestu byla atmosféra mezi námi dvěma nepřirozeně napjatá.
*** ''Nepůjdeš se mnou ná záchod?'' zeptala se mně asi v polovině filmu Lea. ''No.. tak fajn.'' zvedla jsem se. ''Udělej něco!'' skoro na mně vyjela, když jsme stály u umyvadel a prohlížely se v zrcadle. ''Co bych měla dělat?'' nechápala jsem. ''Třeba ho chyť za ruku nebo prostě cokoliv, nemůžu se na vás dívat!'' ''Když, já.. nevím.. Dobře, zkusím něco.'' dodala jsem, když jsem si všimla jejího vyčítavého pohledu. ''Tak se mi to líbí.'' zasmála se.
*** ''Udělej to už!'' pošeptala mi tím jejím naléhavým tónem do ucha, když už jsme opět seděly na svých místech a já se nijak neměla k tomu, aby se o něco pokusila. ''Tak něco udělej sama bože.'' ''Mám? Ale bude to na tebe.'' zasvítily jí oči. ''Hmmm...'' zabručela jsem jen. Pohladila ho po zádech. Zdálo se to tak jednoduché, ale já byla vždy k lidem nedůvěřivá, tak jsem nějak nemohla uvěřit, že by mě Joe mohl chtít, tudíž jsem se snažila o nic nepokoušet, aby to neskončila trapasem. On se ani neotočil, jen dál zíral na plátno. Když film skončil, vydali jsme se na metro. Opět jsem seděla vedle Joea a svou kabelku jsem nervózně svírala v rukou. ''Co se děje?!'' střílel po nás pohledem Jack. Moc dobře jsem si uvědomovala, o co mu šlo. Chtěl, aby mě Joe vzal za ruku. Jim se to možná zdálo jako prkotina, ale my jsme oba byli nervózní a v tu chvíli neuvěřitelně stydliví.

Vím, že je to kratší, ale víc toho nestíhám a odjíždím pryč, tak jsem tu chtěla aspoň něco dát..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Která fan fiction se vám líbí víc?

Pieces of a heart
Špatná rozhodnutí

Komentáře

1 kristina kristina | 17. března 2013 v 11:24 | Reagovat

hihi no jeden by sa uz mal odhodlat iank z toho nic nebude :D prekonaju prve trapne chvilky a bude im hej :-D

2 Zuza11 Zuza11 | E-mail | Web | 18. března 2013 v 18:37 | Reagovat

Super diel uz sa neviem dockat pokracka  :-)

3 Who I Am Who I Am | 30. března 2013 v 23:02 | Reagovat

oo určite si to budem musieť prečítať :D
aj ja som ti stihla vidieť skôr než mi vypísalo autorské práva a ono to je dokonalééé :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama