Duben 2013

Save you 2. část 1. dílu

29. dubna 2013 v 22:34 | Týna
John Flanagan's Rangers apprentice
Ubíhá to nějak pomalu:D za chvilku by tam už ale měla být hlavní část příběhu:))

Konec Pieces of a heart

29. dubna 2013 v 22:17 | Týna
Dobře, hodně dlouho (poslední týden jsem na to myslela neustále) jsem přemýšlela, jak to oznámím a jak se Vám omluvím a upřímně jsem skoro na nic nepřišla. Končím povídku Pieces of a heart, nevím, jestli deinitivně, ale určitě se k ní jen tak nevrátím. Důvodů je několik, ten nejdůležitější je, že v moment, kdy jsem to začínala psát, jsem myslela, že i v reálu to bude happyend, bohužel není a nejspíš ani nebude, a já netuším, jak bych teď, po všem, co se stalo, měla pokračovat. V sobotu jsem s tím klukem (v příběhu Joe) byla v aquaparku, všechno vypadalo tak nadějně a on mně pak zase zranil a já prostě nemůžu. Prosím, pochopte, že je to pro mě těžký, sama teď mám hodně velký problémy kvůli němu, se sebepoškozováním a psát tuhle povídku by mi vážně nepomohlo. Ještě jednou se omlouvám a doufám, že to pochopíte.

P.S. Jako náhradu mám pro vás rozepsanou a připravenou úplně novou povídku, podle mě mnohem lepší než je POAH, snad vám to alespoň takhle vynahradím, napište, pokud budete mít zájem.

Heart Attack

10. dubna 2013 v 8:45 | TheLadyChristyn - majitelka blogu
a podobně jako kluci tak i naše sladká krásná Demi Lovato vydala svůj nový singl s videoklipem Heart Attack. ten klip je naprosto Amazing!!!! je jedinečný a originální. nemám co dalšího bych dodala tak už vám ho sem prostě dám :-) užijte si to :-)
Pom Poms

10. dubna 2013 v 8:39 | TheLadyChristyn - majitelka blogu
Asi už všichni víte že vyšel nový song s videoklipem od našich skvělých chlapců Jonas Brothers. nikdo z nás by si ho nenechal ujít... jen já ho sem dávám trochu opožděně poněvač jsem vůbec ale vůbec neměla čas být na pc a když už tak jen v rychlosti na mejla a na fcb.... ale dost o mě... ten videoklip je prostě úžasný zbožňuju tu chvilku kde Nick tancuje... když jsem to viděla poprvý tak moje vnitřní bohyně se na místě roztekla blahem... :-D no už bych mohla přestat povídat a dát vám sem to video tak tu ho máte snad si ho užijete já osobně tu píseň nemůžu dostat z hlavy..a co vy?


Save you 1. část 1. dílu

7. dubna 2013 v 19:23 | Týna
inspired by John Flanagan's Ranger's apprentice
pozn. Je to dobrodružná kniha, tudíž tohle nebude úplně typická povídka, kdyby vám to vadilo, napište to do komentáře, stejně jako otázky, které se příběhu týkají.