Červen 2015

no.... zde je rozsudek ...

18. června 2015 v 17:56 | the LadyChristyn
Tak.... nemá smysl to dál protahovat...čekala jsem séle než jsem původně psala že čekat budu..... nikdo nic do komentářů nenapsal tak já to nechám být budu si psát pro sebe a kdybyste náhodou někdo tu novou ffku chtěl číst tak stačí jeden komentář a já jí hned zveřejním ale nemá cenu jí sem přidávat když to nikdo číst nechce..... zbytečná ztráta času..... takže opakuji jestli chcete napište koment a já jí zveřejním jinak...... bohužel..... :-)

čago belo šílenci!!! aneb Pozdrav od Lady Christyn!

6. června 2015 v 21:48 | the LadyChristyn

ahoj ahoj ahoj... všechny vás zdravím

... sice vás sem moc už nechodí ale kdo by sem chodil když tenhle blog tu leží (stojí?....?) ladem že?....
no nic jen jsem po tolika letech co jsem tu nebila měla konečně jeden den volno a strašně jsem se nudila,.... a tak jsem si zavzpomínala jak jsem psala ffky a jak mě to bavilo ... tenhle blok jsem milovala (pořád miluju i když tu vůbec nejsem) žila jsem jen pro tenhle blog ale vyrostla jsem.... přišli problémy... zdraví se zhoršilo a zlepšilo a zase něco jiného do toho.. prostě už nejsem teenager ale dospělá holka co má kupu problémů práci přes celý den a večer unaveně lehne do postele a další den na novo.....no dost povídání asi jste pochopili co jsem tím chtěla říct že?.....tedy doufám.......:-)
tak abych došla k tomu co vám chci skutečně sdělit.... tak jsem si dneska zavspomínala a napadla mě jedna povídka.. a tak jsem se rozhodla že vám zase budu přidávát díli této zbrusu nové povídky .. tedy pokud máte zájem....
tak bych vás poprosila abyste mi do komentářů napsali zda byste rádi ode mne novou ffku četli nebo ne, protože sem už nechodíte.. i to pochopím nebojte se.. jen jsem chtěla zase s tímhle blogem začít a v každé volné chvilce vám sem něco přidat... tak to je asi vše co jsem chtěla tak páčko všichni a budu se těšit na vaše komentáře :-)