RŮZNÉ

plakáty!

25. června 2012 v 20:57 | THeLadyChristin - majitelka blogu
Ahojky čtenáři moji.... dnes jsem si jako na utišenou koupila BRAVO POSTER SPECIAL a to speciálně jen kvůli Joeovi Jonasovi... mám jeho první plakát KONEČNĚ!!! jsem z toho nadšená...nechala jsem si i max palkát s Avril Lavigne.... no ostatní plakáty se mi nelíbí...teda né že nelíbí, jen je nechci protože některé z nich neposlouchám a prostě je nemám kam dát...a nechci je prostě :-D a proto jsem se rozhodla vám je rozdat. pokud budete mít zájem napište do komentů nebo do mejlu a domluvíme se... poslala bych vám je poštou. nic za ně nechci pouze si sami zaplatíte poštovné. toď vše. všechny plakáty jsem vyfotila.. bohužel to neni tak dobrá kvalita jelikož nemám foťák. fotila jsem pouze z telefonu tak se nezlobte... tu jsou:

1. One Direction


2. Pitbull


3. Battleship


4. Lucka Vondráčková


5. Simple Plan


6. Spartakus


7. Simpsnovi


8. Misfits


9. Pretty Little Stars


10. How I met your mother


11. Cookies


12. Adam Lambert


13. Madona


14. BLACK VEIL BRIDES

TOĎ VŠE!
PÍSEJTE:-)

I´m Sorry, Realy Realy Sorry

25. června 2012 v 9:24 | theLadyChristin - majitelka blogu

ahojte, moc se omlouvám že jsem docela dlouhou dobu nic nepřidávala a vůbec tu nebyla, ale mám pro to rozumné vysvětlení, můj vztach s přítelem jde do háje, předevčírem jsme se skoro zozešli. včera sme s vychladlou hlavou spolu mluvili a udobřili se s tím že se musíme oba polepšit. nějak se mi všechno boří....nejdříve mě nevzali na vošku, můj přítel mi na to řekl jen no a co jako? pak mě odmítli z několika míst kde jsem podávala žádost o práci. pak vztah..... nemám ani peníze na dárek k narozeninám pro sestru, mimochodem narozky měla včera, no z látek které jsem doma našla jsem jí ušila šaty takže až přijede někdy z Prahy tak jí je předám jako pozdní dárek..... nepohodla jsem se s jedinou kamarádkou kterou mám, takže trčím doma v posteli a mí nejlepší přátelé (papírové kapesníky) mi dělají společnost. je toho mnohem víc ale nebudu vás tím zatěžovat. ted něco nového k blogu. přidala jsem sem novou rubriku s názvem "MY DIARY" je to takový můj deníček, budu tam psát především o sobě a co dělám a jaká jsem a co se mi děje..... druhá novinka k blogu... změnila jsem rubriku "můj dokonalý nedokonalý život" na "různé" protože tam většinou dávám neco co k blogu nepatří je to jen tak naoko o blogu i když vůbec ne no snad to chápete.... předposlední novinka je další nová rubrika s názvem "zábavná videa" ale to ste si mohli všimnout když jsem tam přidala zpívání Baracka Obamy..... a poslední novinka dneska dopíšu pír dalších dílů fanfiction a budu lovit nějaké novinky co mi unikli za posledních pár dní, přidám je ale až zítra. no jsem zpátky doufám že se mi vše v životě nějak zklidní a zlepší. .....no mějte se krásně a přeji příjemný den. zatím pá..

jsem zpět!!!

19. června 2012 v 12:32 | theLadyChristin - majitelka blogu

no ahojky lidičky, tak jsem zpět, trochu se moje nepřítomnost zde protáhla ale to pro to že jsem byla pár dní pořád mimo a dávala jsem se do kupy protože na mojí vysněnou školu mě nevzali....bylo to trošičku pro mě nefér ale tak to už neřešim abych vám to trochu popsala ...no hlásili se tam samí lidi co jsou vyučený malíři a architekti tak se učili čtyři roky malovat a já to prostě neumím tak jako oni no... posadili tam nějakou holku a mi jí měli namalovat obličej a různě stínovat a tak... no prostě malovat neumím no... ale budu chodit na kurz malování přímo na tu školu takže mě připraví na napříjmačky a zkusím to příští rok! taky bylo nefér to že se tam hlásili lidid co už na jednu vysokou školu chodí a jen pro to aby měli dvě najednou tak se tam hlásili nikdo z nich nevěděl nic o šití a o tomhle oboru, prostě jen uměli malovat a já se malovat nikdy neučila, zato vím všechno o šití a módě a módní návrhářkou chci být odjakživa. oni o tom neví vůbec nic, já jsem každý rok na střední vyhrávala prní místa za moje šaty a oblečení které jsem navrhla a ušila....no obrečela jsem to, mrzí mě to ale.....no nic už to nebudu řešit.... prostě mě nevzali, budu chodit na kurz abych se naučila malovat a zkusím to příští rok.....

jsem zpět tak se těšte protože začínám zase psát ffky a hledat novinky takže blog zase pojede jak by měl....doufám že návštěvnost se bude zvětšovat...protože se zatím každým dnem zmenšuje a moc mě to od vás mrzí, jelikož vaše blogy obíhám. no nic jdu zase psát a možná dnes ještě něco přidám......zatím pá

příjmačky

11. června 2012 v 14:23 | theLadyChristin - majitelka blogu

Ahojte lidičky, zřejmě jsem to tu už někde zmínila možná že i ne ale oznamuji to teď. takže tento čtvrtek 14.6. a pátek 15.6. mám příjmací zkoušku na módní návrhářskou školu. pevně doufám že mě vezmou protože je to moje vysněná škola a je jediná v české republice, sídlí v Praze takže budu muset každý den dojíždět až z Mostu ale mě to nevadí. asi si říkáte proč dojíždět? no odpověď je jednoduchá, u ségry v Praze bydlet nemůžu protože byt ve kterém bydlí patří její spolubydlící a to prostě nejde, a intr je pro mamku moc drahý, když budu dojíždět vyjde to mamku o něco levněji za ten měsíc než to bydlení na intru, kde bych si ještě musela platit jídlo... no asi tak, prosím prosím držte mi palečky, dlouho jsem se teď na to připravovala a malovala jsem 10 domácích prací které tam musím odevzdat. plus učila jsem se i novou slovní zásobu na angličtinu o módě tak doufám že mi to stálo za to... no uvidíme. a abyste pochopili tento článek a proč ho vlastně píšu tak pro to že tu tyhle dva dny nebudu takže nic nebude přibývat tak prosím o odpuštění. slibuji ž ese napravím a konečně budu i hledat opět nějaké novinky a fotky kluků z Jonas a holky jako Demi a Selena.... teď jsem opravdu moc neměla čas ape po přijmačkách budu mít prázdniny konečně tak budu mít fůru času. no takjá zase končím už je to dlouhý co? no aspoň vám přidám pár fotek pro pobavení.... většinou je to Joe v kostýmech... tak se bavte páčko:-)
novinka pro nás!

4. června 2012 v 22:12 | theLadyChristin - majitelka blogu
ahojky zlata moje.... velká novinka!!! vznikla na facebooku stránka kde se můžeme všichni domluvit na našem srazu a můžeme se lépe poznat, do téhle stránky jsem se taky přidala...
Plánuje sa zraz fanoušků na Slovenku a Česku. Pravděpodobně to bude na více místech určite vás budu ješte vic informovat kdo nemáte facebook tak pište do komentíků a můžeme se domluvit i jinak:-) tu je stránka:

Hlas ČeskoSlovenska - Dominika Šuláková a Miloš Novotný

3. června 2012 v 22:14 | theLadyChristin - majitelka blogu
Ahojte, taky jste koukaly na hlas československa? já na něj většinou nekoukám vůbec, jen když máma se na to nemúže koukat u sebe protože mamky přítel na něco kouká tak mamka chodí na to koukat ke mě do pokojíčku... dnes jsem opravdu koukala vyjmečně sama od sebe a to jen kvůli této písničce Wouldn't Change a Thing od Demi Lovato a Joea Jonase. Byla jsem tak zvědavá jak jí zazpívají a podle mě jí nezazpívali nejhůř ale ke konci mi přišlo že ona to jen řvala a že nezpívala nevím myslela jsem že to bude lepší výkon ale já sama bych to nezazpívala takže je nesoudím, jen jsem čekala že to bude lepší, njn holt na Joa a Demi prostě nikdo nemá a to říkám odjakživa (tedy od doby co je znám, a co znám tu písničku) a co na to říkáte vy? tu je jejich video teda odkaz na video pomalu mi to nabíhalo ale snad to bude už v pohodě, musíte jen chvíli počkat! :-)


yes!

23. května 2012 v 15:42 | theLadyChristin - majitelka blogu
yes! I got it!I'm so happy! I feel incredible! dnes jsem úspěšně odmaturovala. z ekonomiky mam za 1 z účetnictví za 2 čeština a angličtina to jsem dala taky ale ještě nevím známky ale prý jsem uspěla skvěle:-) jsem tak šťastná že to mám za sebou a ještě tak skvělé známky. v to jsem ani nedoufala:-) no jako první jsem maturovala z češtiny, tak strašně moc jsem si chtěla vytáhnout otázku číslo 2.Hamlet - William Shakespeare, protože tu umím ze všeho nejvíc a já si jí opravdu vytáhla a víte co byl vrchol, že jsem to v tu ránu všechno zapoměla, ale postupně jsem si vzpomněla aspoň na něco takže podle mě budu mít tak za 3. na angličtině jsem se s učitelkou tak zakecala že jsem mluvila přes čas a komisařka s úsměvem řekla "no holky jste se nějak zakecali a slečna měla být už 5 minut venku" no všichni sme se zasmáli a já teda šla s dobrým pocitem... no mamka je na mě pyšná já jsem pyšná taky a teď ještě aby mě vzali na tu vysokou módní návrhářskou školu a já budu ten úplně nejvíc nejšťastnější člověk na světě! jinak moc vám děkuju že jste mi psali že mi držíte palečky, je to od vás moc milé a hezké, takže moc děkuji. ode dneška zase začnu tady plně fungovat tak se můžete těšit:-) konečně si nachvilku od školy odpočinu! koukala jsem vám všem na blogy a zjistila i pár novinek, třeba ž eNick je ostříhaný a to mě tak vyděsilo, protože já miluju jeho kudrlinky.... no jo no musím is zase zvyknout! Joe je prý moc milý a Kev si užívá s Dani svojí show. no je toho hodně. dneska si dám ještě odpočinkovou pauzu ale zítra začnu zase přidávat a psát další dílečky ff! zatím pá a krásný zbytek dne!

Chaning Tatum is very hot!

14. května 2012 v 20:08 | theLadyChristin - majitelka blogu
Ahojte, vím že to sem asi nepatří, ale on taky patří mezi moje miláčky, Chaning tatum se předvedl... tohle video musíte prostě vidět!!!!!!!!!!!!! povině se podívejte.... koukala jsem na to s otevřenou pusou....

moooc děkuji!

14. května 2012 v 17:49 | theLadyChristin - majitelka blogu

Ahojky zlatíčka moc vám děkuju za přání k mým dnešním 21 narozeninám. ste moc hodný. no mám pro vás malinkatý dáreček a to v podobě FFek. budu je postupně dneska přidávat. no a každý den jich tu pár přibude, jáí je totiž přednastavím a předem oznamuji že tento týden budu málokdy obíhat vaše blogy jelikož mám svaťák a budu se učit na ústní maturitu takže se nezlobte že nebudou ani novinky... ale ty ffky teda přednastavím abyste mohli co číst... ok? no jsem ráda že se na mě nezlobíte...mějte se krásně :-)

me, myself and me again´!

12. května 2012 v 17:25 | theLadyChristin - majitelka blogu
ahojky moc se vám omlouvám zlatíčka ale dneska vůbec nic nepřidám. narozeniny mám sice v pondělí ale dneska je slavím takže tu celý den nebudu. Budu je slavit tak že nejdřív deme celá parta na Bowling a na pivo no a pak asi někam na dízu..to ještě uvidím, jestli tam vůbec dojdu! :-D a když nebudu mít zítra tak velkou kocovinu tak něco přidám :-D! no chcete slyšet fajn ironii? sama sem si právě upekla dort...mamce se nechtělo a řekla mi jestli ho tak moc chci ať si ho udělám tak jsem si udělala jahodovej s jahodovím želé a u toho pečení sem si zpívala "jsem holčička jahodová, holčička jahodová ze všeho nejradši já jahody mám" no celou tu dobu mě máma za rohem pozorovala a smála semi...... fakt moc směšný.. ale jahody mam ze všeho nejradši tak co.....:-D

ještě jednou se omlouvám že tu nebudu ale mám vás ráda a děkuju za pochopení!
posílám vlastní fotečku dortu a mě. nelekněte se...neni to ani moc dobrá fotka je mázlá, ale myslím že postačí...:-D

my apology

4. května 2012 v 8:45 | theLadyChristyn - majitelka blogu
Ahojky všichni, chci se vám omluvet že jsem opět byla zde nedostupná, nepřidávala jsem novinky a ani jsem nepřidávala a nepsala žádné ffky, protože jsem se učila a včera a předevčírem jsem maturovala....zatim jenom písemný, praktické budu mít 21.5. a ústní 23.5. ale omlouvám že že jsem tu nebyla. za to mám pro vás teď novinku a to jak nachytaly Demi Lovato na MTV. a taky přidám pár dílků nějakých ffek a budu se snažit tu být ale moc často to pořád nebude, průběžně se budu učit abych to zvládla tak se prosím nezlobte. Přeji vám příjemný a slunečný denvýlet

29. dubna 2012 v 11:08 | theLadyChristin - majitelka blogu

ahojky včera jsem byla s rodinkou na výletě a povedla se nám tahle fotka naší Connie! chytala sněhové koule! ta fotka mě rozesmívá... co na ní říkáte?


stay strong

26. dubna 2012 v 22:26 | theLadyChristin - majitelka blogu
včera večer dávali na českém MTV dokument Demi Lovato - Stay Strong. Bohužel jsem ho nestihla, moc jsem se na něj těšila a mam to napsaný i v kalendáři a v diáři abych nezapoměla, jenže jsem to prostě nestihla.....ale víte co? mám skvěle SB friends Rosie a Sonny, které mi dali odkaz a já si to mohla shlédnout. právě jsem to dokoukala, bylo to pro mě hodně insporativní a celkově je to hodně emocionální......ne jen pro to že mám Demi hodně ráda, ale i pro to že jsem zažila něco podobného, nebylo to s poruchem přijmu potravy ale něco stejně bolestivého....vím jak se asi cítí ale v jednom má pravdu... je to boj na celý život ale.... We Stay Strong!!! takže moc chci poděkovat holkám že kvůli mě vyhledali to video a věnovali mi ho:-) mám pro vás za to dáreček :-) kouknout se můžete níže :-)
skvělá nálada a skvělý den

26. dubna 2012 v 16:13 | theLadyChristin - majitelka blogu

ahojky zlatíčka moje milovaný tohle už mi tak dlouho chybělo. dnes jsem s edozvěděla známku z pololetní písemné práce z matiky a dostala jsem za 3... bože nikdy jsem nedostala lepší známku jak 4 a ted mám trojku.... jsem tak nadšená uaaaaaa no taky jsem se dozvěděla přesný čas a den kdy budu mít ústní takže se mám na co připravovat ale dneska si udělám menší volno.. myslím že si to zasloužím po tom jak jsem se na všechno celý týden učila!!! taky mám pro vás překvápko! protože jsem toho poslední dobou moc nepřidávala a zanetbávala jsem to tak dnes přidám další díly od ffek:

"club Black Angel"

"štěstí nebo smůla"

"já si tě pohlídám"

"zákon přitažlivosti"

a možná když dokončím první dílek tak vám přidám zcela novou ffku s názvem "Za každou cenu" ale to si ještě nejsem jistá....no uvidíme :-)


dnes je zvláštní den....

20. dubna 2012 v 13:10 | theLadyChristin - majitelka blogu

ahojky, chcete slyšet co es mi dneska stalo? v noci se mi zdál sen o Jonasech op5 mě přivedl na nápad na novou ffku. tak jsem se ozhodla že jí napíšu. první hodinu ve škole sme měli literaturu a na to že jsem se to moc neučila protože jsem se víc učila ekonomiku, mám za1+ máma je na mě prý pyšná :-D.....poslední hodinu jsme měli tělocvik no hráli jsme voleibal a já to schytala od učitele do čela a do nosu.... po 5 minutách mě trefila kámoška do prsou... a pak jsem si to sama odpinkla do ksychtu zase... no bolí mě nos ale krev díky bohu netekla... tak se mi zdá že se mi rosvítilo, protože mam najednou tolik nápadů na ffky a ani nevím kde jsem k nim přišla a taky mám hodně energie a nevím co napsat dřív..... no tak já jdu psát ať víte co se mi honí hlavou... těšte se :-D zatím ahojky

omlouvám se

4. dubna 2012 v 18:25 | theLadyChristin - majitelka blogu

ahojky miláčci moji, moc se omlouvám ale dneska nic bohužel nepřidám jsem celý den na nohou, ve škole sme hráli volejbal a běhali jsme, pak zubařka, nějaké další pochúzky no teď tu jsem na dvě minuty a zase musím jít, dneska už tu nebudu tak se opravdu moc omlouvám, no zítra, v pátek a v pondělí nejdeme do školy tak se těším na odpočinek a taky vám sem zítra přidám další special dílky k FFkám. těšíte se? no nic už opravdu musím jít, tak se mějte a odpusťte mi to pá

nové záhlavko!

31. března 2012 v 18:25 | theLadyChristin - majitelka blogu

ahojky lidičky, chtěla jsem udělat nový vzhled, v anketě před pár týdny jste hlasovali a chtěli Joa, tak jsem udělala cose dalo ale v tom programu jsem dělala poprvý takže je to hodně znát, to záhlaví se mi moc nepovedlo, slibuji že až budu mít více času tak ho co nejdříve změním, tak se omlouvám že to neni tak pěkný. doufám že se nezlobíte. jinak spala u mě kamarádka a já jí pouštěla filmy s Jonasbrothers, videa a i písničky, uznala že jsou fakt sexy a jejich písničky jsou nádherný takže jsem stvořila novou fanynku, konečně někdo s kym si o nich budu moct povídat nahlas. :-D abych vám udělala radost posílám FF :-)

překvápko pro vás!

30. března 2012 v 9:56 | theLadyChristin - majitelka blogu

ahojky takže dopsala jsem všechny rozepsané ffky takže postupně budu díly přidávat, každý den přidám nový díl od rozepsaných, máte se na co těšit a taky jsem začala psát další dvě nový ffky, poslední dobou mám nějak moc nápadů a inspirace a nestíhám je ani psát, jak se mi množí v hlavě. no postupně budu všechno přidávat tak doufám že se vám moje FFky líbí a líbit budou! taky jsem poslední dobou nepřidávala žádný novinky, za to se moc omlouvám ale moc jsem tu nebyla ale dneska mám hodně času tak ho k tomu využiju a něco sem přidám. doufám že mi to odpustíte :-) jinak včera večer jsem si pouštěla 3Dkoncert JonasBrothers. a vzpomínala jsem na to jak sem se tehdy cítila když jsem to viděla poprvé. moc mi chybí ty chvíle kdy byly spolu a spolu taky pouštěli livechat a byly to skvělý časy. něco na připomenutí :a toto miluju, jak se Joeovi nechce vstávat a ty fanynky,chtěla bych být mezi nima, co vy?

Tu a nebo Tu?

28. března 2012 v 17:11 | theLadyChristin - majitelka blogu

ahojky mám pro vás novinku, dnes vás nechám si vybrat, tak jakou byste dneska chtěli FFku? "Smůla nebo štěstí?" ----- "club Black Angel?" napište si do komentíků kterou. vyhrává ta s nejvíce hlasy, jak jinak! :-) moc se těším na váš výběr :-)


jsem Z5 :-)

26. března 2012 v 14:25 | theLadyChristin - majitelka blogu

Ahojky zlatíčka máte mě tu zpátky:-), jak ste si užili víkend? já jak už víte skvěle. Hamleta jsem se nemohla nabažit. Seděla jsem hned u podia v první řadě a jeden z herců (hrál hrobaře) při představení se z podia naklonil přímo ke mě a koukali sme si do očí, byla to legrace a to přes to že Hamlet je původně tragédie. bylo to zkrátka skvělý. Obsazení rolí bylo dokonalý a samotný Hamlet byl opravdu sexy (jestli to tak mohu říct) má tetování na ramenou a přesahuje až na hruď a jeho hlas mě absolutně ovládal, když zpíval chraplákem byla jsem jako na trní ale pak zpíval pomalou potichou písničku a to mě tak rozněžnilo... jinak Hamleta hrál Václav Noid. Claudiuse hrál Josef Vojtek, Gertrudu (matku Hamleta) hrála Leona Machálková a Ofélii hrála Eliška Bučková... byl to opravdu skvělý muzikál. no dost o mě, jak ste se měli vy? povídejte přehánějte:-)


Praha

23. března 2012 v 12:29 | theLadyChristin - majitelka blogu

Ahojky zlatíčka moje, tento víkend bohužel nebudu na počítači dostupná. jedu totiž za ségrou do Prahy a budu tam celý víkend a budu si jenom užívat, už potřebuju nějaké odreagování od školy :-) vyjíždím dneska ve 3 hodky už se nemůžu dočkat. se ségrou půjdeme do divadla Broadway na divadelní hru Hamlet od Shakespeara, taky půjdeme do nově otevřeného klubu, dál nás čeká kino a možná i Matějská pouť a nákupy! hjo jak já miluju svojí sestru, je tu vždy pro mě :-)

!a přece jenom něco pro vás mam pěkného, předepsala jsem díly z nové FFky a načasuji to aby každý den sem jedna přibyla takže na FFky se můžete těšit a úplně jsem zapoměla na FFku "Club Black Angel" takže až se vrátím napíšu pár dílů a v pondělý bych je mohla zveřejnit. tak se mějte zlata moje a užívejte si víkend :-) Love You Guys!!

ahojky

18. března 2012 v 21:39 | theLadyChristin - majitelka blogu

ahojky copak děláte? já jsem dneska psala ffku smůla nebo štěstí... mám už pěkných pár dílů..... pak jsem se učila, zítra píšu z ekonomiky z okruhů na maturitu a pak čeština...... no a teď? teď koukám na Disney Chanel na CampRock.. nemůžu se Joa nabažit. je tam ták krásnej a vypadá tam táák mladě :-) co děláte vy?


RADOOOOOOST!

15. března 2012 v 16:08 | theLadyChristyn - majitelka blogu

Ahojky lidičky moje....... jak se dneska máte? já mám úplně nejskvělejší náladu.... ve škole jsem dostala 1 z testu z matematiky..... a konečně sme se měli dneska dozvědět známky z Fiktivní ekonomické firmy, kterou budeme obhajovat u maturity a z celé třídy jsem já a moje 3 nejlepší kamarádky dostali jedničky!!!! jenom 4 jedničky chápete to? a já jsem mezi nima.... !!!! jsem tak štastná to neni ani možný... no volala jsem si s mamkou a řekla jí to a ona mi za to dala uplně skvělý dáreček... koupila dva lísty do divadla Broadway v Praze a je to na divadelní hru Hamlet.. moc se na to těším takže příští víkend ahoj Praho!!!budu tam spát u ségry tak se s ní i konečně po tak dlouhé době uvidím!!! no po škole jsem s kamarádkou šla do tělocvičny a tancovali jsme zumbu ostatně jako každý úterý a čtvrtek .... no křuplo mi v kříži tak mě to trochu bolí ale snad to bude v pohodě... jinak zrovna když se mi to stalo tak hrála tato písnička......(video níže) přišla jsem domů zapla počítač a co jsem nenašla? video jak Joe Jonas na tu stejnou písničku tancuje na párty v Miami... no není to náhoda????


moje novinky k blogu....

12. března 2012 v 12:20 | theLadyChristin - majitelka blogu

ahojte jelikož v anketě hlasovala pouze jedna osoba a to ZUZA tak jí moc srdečně děkuji a dám na její výběr a to že záhlaví bude s Joem Jonasem... ještě ho musím nějakým způsobem vytvořit ale nevím jak jelikož s fotofiltrem zatím neumím. možná poprosím někoho ještě uvidím.

Další novinkou je že jsem včera začala psát novou fan fiction s názvem "smůla nebo štěstí" je o mladé letušce.....zachvíli vám přidám její úvod abyste zhruba věděli o čem tak asi bude. A protože ffek o Nickovi mám více tak tato bude o Joeovi. doufám že se vám bude líbit, a budete komentíkovat. budu se těšit.

zachvilku se půjdu zase učit zítra píšu skoro ze všech předmětů co máme a ktomu ještě okruhy z ekonomiky na maturitu. dneska jsem nešla do školy mam asi střevní chřipku ale doufám že zítra to bude fajn. tak se zatím mějte a přeju krásný den.pizza

10. března 2012 v 20:24 | theLadyChristin - majitelka blogu

tak jsem zase tu a chcete vědět jak moc praštěná jsem? no právě jsem přišla domů z pizzerie, sedla jsem si ke stolu v pokojíku, začla jsem pizzu jíst a u toho jsem si zpívala.... I fall in love with the pizza girl, I I eat pizzza every day....nechápu jak mě to napadlo a než jsem si uvědomila že to jsou vlastně Jonas!!!!no konec prostě!!!no ihned jsem si zapla youtube a pustila si jí.....tak taková jsem já...bláznivá a zamilovaná do Jonas! a co vy? stalo se vám někdy něco takového?


 
 

Reklama